Anasayfa » Ürün » Seramiksan, En Yeni Ürünleri ile Unicera Fuarı’nda

Seramiksan, En Yeni Ürünleri ile Unicera Fuarı’nda

Kusursuz üretim teknolojisi ile tasarımı bir araya getirerek ürün yelpazesini her geçen gün genişleten Seramiksan, güçlü AR-GE çalışmaları sonucu imza attığı  zenginleştirilmiş ürün gamını 29. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

8-12 Mart 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek olan Se­ra­mik Ban­yo Mut­fak Fu­arı’n­da Seramiksan, özel tasarımlarının yer aldığı 2017 koleksiyonuyla Salon: G 01/ 2-5 Giriş Karşısında yer alacak.

Seramiksan 02

Seramiksan’ın 2017 koleksiyonunda yer alan Türkiye’de ilk defa üretilen unglazed porcelain (sırsız porselen) ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 60X60, 60×120 ve 120×120 büyük ebatlarının ihtişamını sergileyeceği bu ürünler özellikle çok yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlandı. Üstün teknolojisi ile ürettiği mat, parlak ve full lappato ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen bakteri barındırmayan ürünler de 29. Unicera Fuarı’nda  yerini alıyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretme kapasitesine sahip  Seramiksan, doğaya duyarlı su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergileyecek.

Seramiksan 03

Sektörün en önemli fuarına katıldıklarını belirten Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Unicera, genişleyen sunum alanı, artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla her yıl daha da etkili olmaya devam ediyor. Özellikle Türk seramik sektörünün uluslararası rekabet gücünü sergilediği bir platform olan Unicera’ya yurt dışından da ilgi oldukça yoğun oluyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü AR-GE çalışmalarımız sonucu yenilikçi ürün gamımızla ziyaretçilerimizi karşılayacağız. 2017 Unicera Fuarı’na katılmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yıl da sektörün ilklerini ve yeniliklerini sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerimize sunacağız.” dedi.

#Seramiksan, #Yeni, #Ürünler, #UniceraFuarı, #Seramik, #Banyo, #Mutfak

İnceleyin

Sıcak hamur işleri için pastacılık ustalarına özel bitkisel susuz yağ: Orkide Vista

Sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, pastacılık ve endüstriyel yağ ürünleriyle sektörde en geniş ürün çeşitliliğine sahip ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz