Çarşamba , 17 Ağustos 2022
Anasayfa » Dekorasyon » Seramiksan’dan geleneksel vitrifiye’nin en hijyenik hali

Seramiksan’dan geleneksel vitrifiye’nin en hijyenik hali

Geleneksel vitrifiye ürünleri için de modern ve fonksiyonel bir tasarım anlayışı sunan Seramiksan, yeni nesil ve hijyenik Delta tuvalet taşı ile sağlıklı mekanlar ortaya koyuyor; hem kanallı hem de Rim-out olmak üzere iki  farklı kullanım seçeneğiyle  ön plana çıkıyor.

Eşsiz iç hazne tasarımı ve mükemmel sıvı akışkanlığıyla yüzeyinde kir ve leke barındırmayan ve kolay temizlenme özelliğine sahip Delta tuvalet taşı,  ince yan bantları sayesinde aynı zamanda kolay montaj imkanı da sağlıyor. Seramiksan Hygıene yüzey teknolojisiyle sırlanmış olan Delta tuvalet taşı, yüzeyinde oluşabilecek bakteri ve mikropları %99,9 oranında yok ederek daha sağlıklı ve hijyenik  bir temizlik sağlıyor. Kanalsız olarak tasarlanan Rim -out tuvalet taşında, bakteri ve mikropların barınabileceği kanal ve kıvrımlar bulunmaz. Bu nedenle standart hela taşlarına göre daha az kir tutar, daha kolay temizlenir ve uzun süreli kullanım avantajı sunar.

#seramiksan #vitrifiye #deltatuvalettaşı #dekorasyon #otel #restoran #rimouttuvalettaşı

 

İnceleyin

Ressam Sanem Beniz Dursun: “3-5 art tabloyla sanat oteli olamazsın!”

Röportaj: Hatice Ünal Bilen Girne Amerikan Üniversitesi mezunu. Resim sanatçısı aynı zamanda iç mimar. Kendini ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz