Sheraton Istanbul Levent, bu yaz etkinlikleriyle lezzete ve eğlenceye doyuracak

Bu yaz sezonunu muhteşem etkinlikleriyle karşılayan Sheraton Istanbul Levent, misafirlerini Yunan gecesinden suşi workshop’a, Balkan gecesinden Kumkapı atmosferine kadar Şef Tintin’in hazırladığı özel menüleri eşliğinde hem lezzete hem eğlenceye doyuracak…

İstanbul’un en merkezi otellerinden biri olan Sheraton Istanbul Levent, bu yaz boyunca misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak etkinlikleriyle şehirde eğlencenin altını çizmeye hazırlanıyor. Yunan gecesinden suşi workshop’a, Balkan gecesinden Kumkapı atmosferine kadar Şef Tintin’in hazırladığı özel menü eşliğinde; çeşitli etkinliklerle, dolu dolu bir yaz sizi Sheraton Istanbul Levent’te bekliyor.

7 Haziran’da Yunan Gecesi ile başlayan etkinlik serisi, canlı müzik eşliğinde geleneksel Yunan yemeklerini misafirlerine tattırırken, Ege’nin sımsıcak atmosferini Sheraton Istanbul Levent’in büyüleyici ortamında yaşayacak. Beş yıldızlı otel, canlı müzik performansları, lezzetli yemekler ve keyifli workshoplar ile her etkinlik, misafirlerine farklı bir kültürün kapılarını aralayacak.

Her etkinliğiyle yaz akşamlarını renklendirecek

Haziran ayında düzenlenecek olan suşi workshop’unda ise, suşi yapımının incelikleri öğrenecek olan konuklar, her bir suşi çeşidi için özenle seçilmiş şaraplarla eşleştirme yapacak. Temmuz ayında ise otelin yenilenen bahçesinde düzenlenecek olan Balkan gecesi, canlı müzik ve geleneksel Balkan yemekleri ile yaz akşamını renklendirecek; Balkan coğrafyasının zengin kültürü ve mutfağı ile misafirlere keyifli bir akşam sunacak.

Ağustos ayına iki büyük sürprizle hazırlanıyor

Ağustos ayında da, iki muhteşem etkinliğe ev sahipliği yapacak olan otel ilk olarak, risotto workshop’unda İtalyan mutfağının bu özel yemeğinin sırlarını öğretecek. Ağustos ayında, bahçede gerçekleşecek olan Kumkapı gecesi ile ise İstanbul’un ünlü Kumkapı semtinin eğlenceli atmosferini otele taşınacak. Canlı müzik ve leziz menü eşliğinde, misafirler yazın son günlerinin tadını çıkaracak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir