TripAdvisor Kullanıcıları ‘Limak Arcadia’ Dedi

Türkiye’nin en büyük otel zincirlerinden biri olan Limak Turizm Grubu’nun Antalya bölgesindeki iddialı otellerinden Limak Arcadia Golf & Sport Resort, TripAdvisor tarafından ‘aile otelleri’ arasında Türkiye’de birinci tesis seçilirken, dünya sıralamasında ise beşinci sırada yer aldı.

Dünyanın her yerinden ziyaretçilerin otellerle ilgili deneyimlerini paylaştığı TripAdvisor, 2013 yılının en iyi otellerini belirledi. Limak Turizm Grubu’nun 1995’te Antalya Belek’te faaliyete geçirdiği ilk oteli olan Limak Arcadia Golf & Sport Resort, ‘Aile Otelleri’ arasında Türkiye’de zirvede yer alırken dünyadaki ‘En İyi 25 Aile Oteli’ sıralamasına ise 5. sıradan girdi.

Aileler için huzurlu tatilin adresi

Çocuklarıyla tatil yapmak isteyenlere özel bir fırsat sunan Limak Arcadia Golf & Sport Resort, 97 bin metrekarelik geniş bir alan üzerinde yer alıyor. Doğanın sunduğu mavi ve yeşilin huzurunu misafirlerine yaşatan otelde bulunan Mini Club’ta ayrıca çocuklar için birçok aktivite düzenleniyor. Dünyanın her yerinden çeşitli mutfakların bulunduğu restaurantta, çocuklar ve bebekler için de özel mini bir büfe kurulmasının yanı sıra büfe dışında gelen talepler de aşçılar tarafından özel olarak hazırlanıyor.

limak2limak3

Limak’tan topluma duyarlı yaklaşım

Limak Turizm Grubu’nun çevre bilinciyle tüm otellerinde uyguladığı sosyal sorumluluk projeleri de Limak Arcadia da devam ediyor. Grup, oluşturduğu Hatıra Ormanı’nda misafirleri adına ağaç dikmesinin yanı sıra ayrılırken onlara evlerinde yetiştirmek üzere ‘Tohum Seti’ hediye ediyor. Öte yandan ‘Başucu Kitapları Projesi’ ile İngilizce, Fransızca ve Rusça’ya çevirisi yapılmış Mevlana, Karagöz-Hacivat ve Dede Korkut hikâyeleri ile Atatürk’ün Nutuk’ta verdiği mesajların yer aldığı kitapçıkları misafirlerin odalarına koyuyor.

limak4limak5

Kaan Kavaloğlu: “Uluslararası standardın da üstünde hizmet verme vizyonuyla çalışıyoruz”

Limak Turizm Grubu Koordinatörü K. Kaan Kavaloğlu, grup olarak uluslararası standardın da üstünde hizmet verme vizyonuyla çalıştıklarını, bu başarının bu vizyonun güzel bir ödülü olduğunu ifade etti. Kavaloğlu, “TripAdvisor’ın sıralaması, dünya turizm sektöründe gerek tüketiciler gerekse sektör temsilcileri tarafından çok yakından takip edilen bir liste. Bu listeye girmek gerçekten de hedef kitleye ulaştığınızı gösteriyor. Limak Arcadia’da yerli veya yabancı aileler için sunduğumuz ortam, oluşturduğumuz özel ambiyansın bu şekilde takdir görmesinden hem mutluluk hem de gurur duyuyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir