Anasayfa » Gündem » Türkiye’nin yeni online seyahat platformu Shallwego 25 Mayıs’ta açılıyor

Türkiye’nin yeni online seyahat platformu Shallwego 25 Mayıs’ta açılıyor

ACY Turizm, Nisan 2020 olarak hedeflediği “Shallwego” adlı online dijital seyahat platformunu 25 Mayıs’ta hayata geçirmeye hazırlanıyor. 130 ülkede 1200’den fazla havayolu ile bağlantılı, 1 milyondan fazla otel ile konaklama hizmeti sunan Shallwego, 122 bin 316 adet transfer noktası ve 45 bin 275 adet tur/aktivite paketi gibi olanaklara sahip.

İnşaat, gayrimenkul, tarım-hayvancılık, turizm, dış ticaret, tekstil, halı ve filo kiralama sektörlerinde faaliyet gösteren ACY Şirketler Grubu’na bağlı şirketlerden ACY Turizm, turizm sektörüne yönelik yeni yatırımı için start verdi. Seyahat sevenlerin uçak bileti, tur, otel/konaklama ve VIP transfer hizmetlerini 3 dakikalık bir sürede organize edebilecekleri Shallwego adlı online bir dijital seyahat platformu yatırımına imza atıyor. 130 ülkede 1200’den fazla havayolu ile bağlantılı, 1 milyondan fazla otel ile konaklama hizmeti sunan Shallwego, 122 bin 316 adet transfer noktası ve 45 bin 275 adet tur/aktivite paketi gibi olanaklara sahip.

25 Mayıs’ta hizmete girecek

25 Mayıs 2020’de faaliyet göstermesi planlanan Shallwego, 2016 yılında 100.000.000 USD yatırım değeriyle kuruldu. Bireysel seyahat ve planlamalar dışında kurumsal olarak da firmaların yurt içi ve yurt dışı iş seyahatlerini, organizasyon ve konaklamalarını planlayabilecekleri, muhasebeleştirme ve fatura işlemlerini gerçekleştirip operasyonel yüklerini azaltacakları kurumsal panel ile profesyonelleştirilmiş iş seyahati platformu da bulunuyor.Ayrıcalıklı hizmetleri tek platformda 3 dakikada tamamlayabilme imkanı

Uygulamanın web sitesi, iOS ve android uyumlu mobil app’inin 25 Mayıs tarihinde tüm dünyada kullanılabilir durumda olacağını belirten ACY Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım, birçok sektörün dijital dünya ile artık entegreolması gerektiğini düşündükleri için bu yatırıma soyunduklarını söylüyor. Yıldırım, “Kar marjını düşük tuttuğumuz Shallwego ile seyahat sevenlere daha ekonomik ve hızlı hizmetler sunarak piyasada yer yapmış isimlerin hizmet kalitesinden daha üstün ve yenilikçi platformlar ile en’ler arasına girmeyi hedefliyoruz. Shallwego’nun en temel özelliği, ayrıcalıklı hizmetleri tek platformda 3 dakikalık bir sürede tamamlayabilme imkanı sunması. Dünya genelinde turizmin cirosu 1,2 katrilyon USD. Shallwego ile bu pastanın en büyük payını ülkemize kazandırmak ve bir Türk firması olarak birçok sektörde adımızı dünyada kalite ve başarı ile duyurmayı hedefliyoruz” diye konuşuyor.

Covid-19’un hiç kuşkusuz en derin etkilediği alanlardan biri olan turizmin yeniden eski parlak günlerine döneceğini de belirten Yıldırım, “Bu salgını küresel bir sorun olarak görüyor, bu sorunun çözümünün bireysel olarak değil, dünya bütününde birlik ve beraberlik ile alınan tedbir ve ülkelerarası desteklerle atlatılacağını düşünüyoruz. Bu süreçte önemli olan olumsuzluk enjekte etmek değil, moral aşılamaktır. Ülkemize inancımız her anlamda tamdır. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Biz tüm planlarını erteleyen ve heyecanla güzel günleri hayal eden insanların hayallerine ortak olacağız. Her ülkede, her şehirde ayak izlerimizi birlikte bırakacağız” dedi.

#aycturizm#aycşirketlergrubu #Shallwego #onlinedijitalseyahatplatformu #yeniseyahatplatformu #turizm #seyahat #

İnceleyin

Türkiye’nin simge oteli 30. yılını kutluyor!

Dünyanın en köklü ve lüks otel gruplarından Kempinski markası yönetiminde misafirlerini ağırlayan Çırağan Palace Kempinski ...

Bir Yorum

  1. Öncelikle bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum çünkü bu başarı ülkemizin gençlerinin başarısıdır. Görünen o ki turizm sektöründe bir dünya devi doğru ve şuan emin adımlarla ilerliyor. Bu tür girişimcilerin bizim ülkemizden çıkmış olması bizler için gurur kaynağı 👏🏼 Dört gözle Shallwego’nun açılmasını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz