Anasayfa » Ürün » Usta şefler ‘zaman’a karşı yarıştı

Usta şefler ‘zaman’a karşı yarıştı

Unilever Food Solutions’ın ‘Zamanın Ustaları’ kampanyası kapsamında, CNR EDT Expo Fuarı’nda, 27 Mart’ta düzenlenen ‘Zamanın Ustaları Yarışması’ ünlü sunucu Burcu Esmersoy sunumuyla renklendi.

Global bilgi ve tecrübesiyle şeflerin hayatına kolaylık getiren çözümler sunan Unilever Food Solutions’ın, bu yıl ETÜDER ve Sine Fuarcılık işbirliğinde, CNR EXPO İstanbul’da, 27 Mart’ta başlayan CNR EDT EXPO Ev Dışı Tüketim Fuarı’nda, ilk kez düzenlediği ‘Zamanın Ustaları’ yarışmasında şefler zamana karşı yarıştı. Unilever Food Solutions’ın ‘Zaman Kazandıran Malzemeleri’ ile zamana karşı lezzet yarışı veren şefler, iyi yemek ile mükemmel yemek arasındaki farkı kanıtlamaya çalıştı. Unilever Food Solutions, ürün ve hizmetleriyle her zaman olduğu gibi bu yarışta da şeflerin yanında yer aldı.

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ CVK PARK BOSPHORUS’A

Black box konseptli ‘Zamanın Ustaları’ yarışmasını Fırat Kılıç, Güngör Söylemez ve Önder Cantürk’den oluşan CVK Park Bosphorus ekibi kazandı. Yarışmada Radisson Ataşehir ekibi ikinci olurken, üçüncülüğü The Marmara İstanbul ekibi aldı. Unilever Food Solutions tarafından hayata geçirilen ‘Zamanın Ustaları’ projesi kapsamında, 27 Mart Perşembe günü Gökmen Sözen Organizasyon Hizmetleri’nin organizatörlüğünde düzenlenen yarışmada, 10 şef ekibiyle birlikte jüri üyeleri için başlangıç, ana yemek ve tatlı hazırladı. Zamanın Ustaları yarışmasını kazanan CVK Park Bosphorus ekibi 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu. Yarışmanın ardından yapılan ödül töreniyle de yarışmanın kazanan şefleri ödüllerini aldı.

İnceleyin

Özel tatlar deneyimlemek için: RATIONAL’den yeni VarioSmoker

Tütsülemek; ABD’ de bir gelenek, Avrupa’da ise daha fazla meraklısı oluşuyor. Yiyecekleri korumanın ve yeni ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz