Çarşamba , 17 Ağustos 2022
Anasayfa » Manşet » Wyndham Hotels & Resorts Polonya pazarına girdi

Wyndham Hotels & Resorts Polonya pazarına girdi

Wyndham Hotels & Resorts, 205 odalı üst segment oteli Wyndham Wroclaw Old Town ile Polonya pazarına girdiğini duyurdu. Önümüzdeki ayın başında açılması planlanan yatırımı, Baltık bölgesinin önde gelen otel işletmecilerinden Mogotel Hotel Group işletecek.

Polonya’nın doğusundaki en büyük şehirlerden olan ve ünlü üniversite ve araştırma merkezlerine ev sahipliği yapan Wroclaw, zengin tarihi, çekici mimarisi ve müzeleri, tiyatroları, sanat galerileri ve atölyeleriyle canlı bir kültür ortamını bir araya getiriyor. Kentin göz alıcı tarihi merkezini ve önde gelen ziyaret noktalarını keşfetmek için ideal bir konumda yer alan otelin şık misafir odaları, geniş bir avlusu ve en üst katında yer alan ve tam donanımlı bir fitness salonuna, sauna ve buhar banyosuna sahip olan bir welness alanı da bulunacak.

11 toplantı salonuna sahip

Otel, gurme restoranı ve misafirlerin rahatlayıp sosyalleşebileceği sıcak bir ortama sahip lounge ve barı da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yeme içme imkanları sunacak. İş için seyahat edenler, otelin toplamda 400’den fazla katılımcının ağırlanabildiği 11 toplantı odasından da yararlanabilecek. Otel aynı zamanda Wroclaw’daki Copernicus Uluslararası Havalimanı’na yalnızca 16 kilometre mesafede, kolay ulaşım imkanı sunan bir konuma sahip.

Christian Michel: “Polonya’nın geliştirme açısından güçlü bir potansiyeli bulunuyor”

Wyndham Wroclaw Old Town, Wyndham Hotels & Resorts’un 30 ülkedeki, 350’nin üzerinde faal otel ve 90’dan fazla otel projesini kapsayan proje stokunun bulunduğu Avrupa portföyüne katılacak. Wyndham Hotels & Resorts EMEA Avrupa Geliştirme Başkan Yardımcısı Christian Michel, “Polonya’daki ilk otelimizi, Mogotel iş birliğinde, üst segment Wyndham markamızla hayata geçirmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Polonya, geliştirme açısından güçlü bir potansiyele ve farklı profillerden ziyaretçileri kendine çeken çok sayıda ziyaret noktasına sahip olan bir ülke. Polonya, olumlu ekonomik şartlar ve yurt içindeki büyük taleple, sektörümüz açısından heyecan verici fırsatlar sunuyor ve Avrupa’daki büyüme stratejimizle ideal bir uyum oluşturuyor” dedi.

Ivans Dokicans: “Wyndham Hotels & Resorts iş birliğindeki 2. otelimiz olacak”

Mogotel Hotel Group Geliştirme Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ivans Dokicans, “Wroclaw güzel ve tarihi bir şehir ve biz de Wyndham markasını bu şehirle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. Wyndham Wroclaw Old Town, Almanya’da açılan Wyndham Garden Munich Messe’nin ardından Wyndham Hotels & Resorts iş birliğinde hayata geçirdiğimiz ikinci otel olacak ve bu verimli ortaklığımızın devamını heyecanla bekliyoruz” dedi.

Wyndham’ın Polonya ve dünya genelindeki otelleri, dünya çapında 50 binden fazla otel, tatil köyü ve tatil kiralama tesisinin dahil olduğu, dünyanın en cömert otel ödül programı Wyndham Rewards kapsamında yer alıyor.

#WyndhamHotelsResorts #WyndhamWroclawOldTown #Polonya #WyndhamRewards #MogotelHotelGroup #turizm #konaklama #yeniyatırımlar

İnceleyin

Foodtech Raporu yayınladı

Foodtech alanındaki inovasyon ve girişimlere rehberlik edecek GOOINN araştırma raporu yayınlandı. 2019 yılında 220 milyar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz