Anasayfa » Dosya Konusu » Yeni Yılı Plus Kitchen ’ın Sağlıklı Lezzetleri İle Karşılayın

Yeni Yılı Plus Kitchen ’ın Sağlıklı Lezzetleri İle Karşılayın

2017’yi karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde herkesin hayalini yılbaşı sofraları süsler. Hazırlanan sofralara ayrı bir özen gösterilir. Sofralarına özen gösteren, yeni yıla sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyenler için kalorisi düşük, hafif yemek alternatifleri sunan Plus Kitchen ile yeni yıla lezzetli bir giriş yapabilirsiniz.

Protein, karbonhidrat, yağ, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin birbirinden sağlıklı lezzetlerin bulunduğu Plus Kitchen, kış aylarının ideal ve en çok tercih edilen yemeklerini en hafif haliyle sunuyor. Çok özel reçetelerle hazırlanan Plus Kitchen menüsünde yılbaşı sofralarına yakışır lezzetler yer alıyor. Zeytinyağlılar ve meze çeşitleri de menüdeki favorilerden! Yeni yılda misafirlerine sağlıklı sofralar hazırlamak isteyenler için Plus Kitchen size harika alternatifler oluşturuyor.

#Yeni Yıl #PlusKitchen #SağlıklıLezzetler #Sağlıklı #Lezzet

İnceleyin

Accor’dan yaşam tarzı yatırımlarını güçlendirecek iki yeni imza

Yaşam tarzı yatırımlarına güç katacak yeni anlaşmalara imza atan Accor Otel Grubu, bu doğrultuda SBE ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz