Çarşamba , 17 Ağustos 2022
Anasayfa » Marka » Yeşim Özsan: “İhracat ağımızı genişletmeye devam ediyoruz”

Yeşim Özsan: “İhracat ağımızı genişletmeye devam ediyoruz”

1974 yılından bu yana Türkiye’de Thermoset® melamin sofra takımı ve yemek servisi ürünleri kategorisinde liderliğini sürdüren KÜLSAN A.Ş., yenilikçi ürünleri ile HoReCa pazarındaki rekabet gücünü artırıyor.

1987 yılında ilk ihracatını Dubai’ye yapan KÜLSAN, ürünlerini beş kıtada 65’ten fazla ülkeye satan tanınmış bir marka haline geldi. KÜLSAN İhracat Müdürü Yeşim Özsan, Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki ana pazarlarının yanı sıra ABD, Kanada ve bazı Orta ve Güney Amerika ülkelerine de satış yaptıklarının altını çizdi. 2018 yılı sonunda Çerkezköy-Tekirdağ’daki 12.500 m2‘lik yeni fabrikasına taşınan firma, yenilikçi ürünleri ile hem ev hem de HoReCa pazarlarına hizmet vermeye devam ediyor.

“Estetik ve fonksiyonelliği hedefliyoruz”

Estetik ve fonksiyonelliğin önemine değinen Yeşim Özsan, “Estetik bir görünüm sağlarken, aynı zamanda kullanımı tatmin eden dekoratif ve dayanıklı Thermoset® melamin sofra eşyaları ve yemek servis ekipmanları üretmeyi hedefliyoruz. Avrupa’da masaüstü ürünleri için kalite ve çeşitlilik üreten bir lider şirket olmayı taahhüt ediyoruz.” dedi.

“Yenilikçi tasarımlarla fark oluşturmaya odaklanıyoruz”

En iyiyi sunmak hedefiyle üretim faaliyetlerini sürdürdüklerini dile getiren Yeşim Özsan, “KÜLSAN tasarım ekibi, müşterilere en iyiyi ve en yeniyi sunabilmek için ürün geliştirme ve yeni trendler konusunda çok çalışıyor. Profesyonel kadromuz, müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve satın alma faaliyetlerinin her türlü aşamasında destek olmak için daima yakın temas halindedir.” diye konuştu.

“Fuarlara katılmak vizyonumuzu genişletiyor”

Fuarlara katılmanın önemine de vurgu yapan Özsan, “Firmamız 1987 yılından bu yana hem yerel hem de uluslararası fuarlarda yer almaktan gurur duyuyor. Fuarlarda yer almak bize yeni müşteriler edinme, yenilikleri sergileme ve farklı pazarları gözlemleme fırsatı veriyor. Vizyonumuzu genişletmek ve pazarın ihtiyaçlarına göre doğru ürünleri geliştirmek için fuarlarda yer almak son derece önemlidir.” ifadelerini kullandı.

“Tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz”

Yeşim Özsan, “KÜLSAN, tüm hissedarlarına, çalışanlarına, tedarikçilerine ve müşterilerine değer katarken, ürün yelpazesini geliştirmek ve pazarlarını genişletmek için var gücüyle çalışmaya devam edecek.” sözleriyle çok çalışmanın önemine de vurgu yaptı.

#KülsanAŞ #külsan #yeşimözsan #thermoset #melaminsofratakımı #yemekservisiürünleri #horeca #evdışıtüketim #hotelrestaurantcafe

 

İnceleyin

PERMAK Enerji, yerli buhar jeneratörü üretimine geçti

Röportaj: Hatice Ünal Bilen Sektöründe 40 yıldır buhar jeneratörleri ithalatıyla Türkiye’nin buhar ihtiyacını karşılayan PERMAK ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz