Hakkımızda

Ağırlama sanayinin teknolojik gelişmelerini yakından takip eden Hotel Restaurant & hi-tech dergisi, ülkemizin sektördeki tek aylık dergisidir. Zengin içeriği ve kaliteli dağıtımı sayesinde yurt içinden ve yurt dışından geniş bir okuyucu potansiyeline ulaşan dergi, ağırlama endüstrisi tarafından yakından takip edilmektedir. Hotel Restaurant & hi-tech’in benimsemiş olduğu iki çeşit dağıtım sistemi vardır. Bunlar dönüşümlü ücretsiz dağıtım ve abonelere dağıtım şeklindedir.

Ticari yayın sektöründe 40 yıldan fazla deneyimi bulunan bir ekip tarafından kurulmuş olan Istmag (İstanbul Magazin Grubu) çeşitli sektörlere yönelik dergiler yayınlamaktadır. Grup, 30 basılı 2 de online dergisi ile hemen her sektöre hitap etmektedir.

Her ay yurt içinde ve yurt dışında onlarca fuara katılarak Türkiye ve diğer dünya ülkeleri arasında bir köprü görevi icra etmekteyiz.

Basılı ve web yayınlarımız her geçen gün daha da gelişmekte olup ve şirketimiz ticari yayın alanında Türkiye’nin en büyük grubu, dünyanın da önde gelen yayıncılarından birisi haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi için lütfen bize yazın: [email protected]

 

About Us


 

Hotel Restaurant Hi-Tech magazine, following closely technological developments in the hospitality industry has a leading position in this field. The magazine, with its high circulation rate, gets the appreciation of the readers both in the country and abroad. As the only magazine published monthly in the Turkish hospitality industry, the magazine is distributed to the subscribers and also delivered to exhibitors and visitors in international shows in Turkey and in foreign countries, free of charge.

Established by a team who served the trade press industry for over 40 years, Istmag (Istanbul Magazine Group) has been publishing trade magazines in different sectors. The Group has been addressing almost to all sectors with 30 print and 32 online magazines.

Attending tens of fairs in Turkey and around the world every month we have been playing a bridging role between Turkey and the world.

Our print and web publications have been developing further every day and our company has become the largest trade press group in Turkey and has been one of the most leading publishers around the world.

For further information please write to us: [email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir