Adam&Eve Hotels Bir Kez Daha “En İyi” Seçildi

Yeryüzü cenneti Adam&Eve Hotels, turizm alanında en saygın organizasyonlardan olan Rusya www.tophotels.ru  tarafından 3 ayrı dalda Türkye’nin “en iyi” oteli seçildi.

Dünyadan ve Türkiye’den yüzlerce otelin değerlendirildiği organizasyon kapsamında Adam&Eve Hotels, Türkiye’nin Lider Tasarım Oteli 2011, Türkiye’nin Lider Balayı Oteli 2011 ve Türkiye’nin Lider SPA Oteli 2011 alanlarında ödüllendirildi. Böylece, ödül sertifikaları geçtiğimiz günlerde teslim edilen 2011’inTop Hotels listesine Adam&Eve Hotels damgasını vurdu.

Hizmete girdiği 2006 yılından bu yana uluslararası platformda şimdiye kadar 31 ayrı ödül kazanan  Adam&Eve Hotels, Rusya www.tophotels.ru tarafından verilen 3 ödülle birlikte Türkiye’nin en iyisini olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Adam&Eve Hotels olarak uluslararası alanda aldıkları hiçbir ödülün tesadüf olmadığını ve her yıl dünyanın “en iyi”si seçilmeye devam edeceklerini belirten Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, sözlerine şöyle devam etti: “Hem tasarım olarak hem hizmet olarak hem de kalite olarak sadece kendimizle yarışıyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizin sayısı her yıl daha da artıyor. Şu ana kadar dünyanın en prestijli ödüllerine layık görüldüğümüz için çok mutluyuz. Son olarak Rusya www.tophotels.ru tarafından aldığımız 3 ayrı ödül de bu mutluluğumuzu taçlandırdı. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir