Bentour Reisen, çalışanlarını 2024 eğitim programında bir araya getirdi

Bentour Reisen, 40’dan fazla çalışanıyla Crystal Palace Hotel’de 2024 eğitim programı için bir araya geldi. Rehberlik ekibinin tamamının yanı sıra Bentour Reisen’ın kendi incoming firması Bentour Reisen AŞ’e ait havaalanı ve transfer ekipleri de bu eğitimde buluştu.

Türkiye uzmanı Bentour Reisen, iki günlük etkinlik boyunca çalışanlarına müşteri hizmetleri, rehberlik ve operasyon gibi ana konular üzerine eğitim verdi. Satış, misafir talepleri ve hizmet alanları gibi çeşitli sunumların yanı sıra şirket çalışanlarının fikir alışverişine olanak sağladı.

Kariyerine 56 sene önce rehber olarak başlayan Bentour Reisen’ın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, toplantının açılışını yaptı. Sahada bulunan çeşitli konuşmacılar arasında Şef Rehber İlhan Çelikli, Bahar Hür uçuş planlama konusunda, Bettina Sabel misafir talepleri ve şikayet yönetimi konularında, Vildan Erdin ve Zuhal Ergun operasyon ve muhasebe konularında  sunumlar yaptı.

20.yılını kutluyor

Bu yıl 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Bentour Reisen, Antalya’daki kendi incoming firmasını genişleterek, çalışanlarıyla birlikte daha iyi misafir hizmetleri sunabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Bentour Reisen, misafir seyahatini daha keyifli hale getiren hizmetlerini artırmaya çok daha fazla önem veriyor. Verdiği hizmetlere,  Antalya bölgesindeki tüm misafirlerine havaalanı ile otel arasında ve geri dönüşte en fazla 1 ara durak garantisi veren Quick-Transfer hizmetini de sunuyor.

#bentourreisen #kadiruğur #eğitim #havaalanı #transfer #turizm #turoperatörü #türkiyeuzmanı #antalya #CrystalPalaceHotel #2024eğitimprogramı

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir