Big Chefs, Nişantaşı’nda…

Sabah kahvaltısından akşam yemeğine uzanan, farklı tatları ve birbirinden lezzetli seçenekleriyle Big Chefs, 17. şubesiyle artık İstanbul’un en prestijli yaşam merkezi Nişantaşı’nda.

Ekim ayı itibariyle 17. şubesini Nişantaşı’nda yer alan City’s Alışveriş Merkezi’nin en üst katında hayata geçiren Big Chefs, birbirinden lezzetli kışa özel yemek alternatiflerini, şıklıkla bütünleşen eğlencesini ve muhteşem teras keyfini bir arada sunuyor. İstanbul’un tüm renklerini, enerjisini ve keyfini içinde barındıran ve konuklarını her şubesinde farklı dokunuşlarıyla şaşırtan Big Chefs, City’s Alışveriş Merkezi’ne ve Nişantaşı’na yepyeni bir heyecan ve dinamizm katıyor.

BIG CHEFS’İN HARİKA LEZZETLERİ KİMLERİN ELİNDEN ÇIKIYOR?

‘Büyük Şefler’ şube girişinde birbirinden eğlenceli fotoğraflarıyla misafirleri karşılıyor. Misafirler, her sezon yenilenen ve farklılaşan menüdeki lezzetlere imza atan şefler ile fotoğraflar sayesinde tanışıyor.

BÜYÜK ŞEFLER’DEN KIŞA ÖZEL LEZZETLER

“Büyük şefler, Büyük lezzetler!” mottosuyla hizmet veren Big Chefs, Nişantaşı şubesinde ön plana çıkardığı birbirinden yetenekli şefleriyle bu kışın en lezzetleri yemeklerine imza atıyor. “Büyük Şefler”in öncülüğünde hazırlanan menü, enfes tatları ve denenmemiş alternatifleri ustaca bir ahenkle bir arada sunarak sabah kahvaltısından akşam yemeğine uzanan muhteşem bir deneyim yaşatmak için konuklarını bekliyor.

RAHAT KOLTUKLARDA CHILL-OUT KEYFİ

Günün her saati keyifli vakit geçirme imkanı sunan Big Chefs Nişantaşı, dekorasyonunda ön plana çıkardığı geniş oturma grupları ile en keyifli ve kalabalık buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Oluşturulan konsept çerçevesinde gri, kahve ve toprak tonları hakimken, Big Chefs’in ‘imza’ kırmızısı farklı noktalarda dikkat çekiyor. Girer girmez göze çarpan büyük bar alanında ise birbirinden farklı kokteyller, tecrübeli ellerden masalara uzanıyor.

Big Chefs Nişantaşı’nda, hem yaz hem de kış aylarında kullanılmaya uygun olarak tasarlanmış teras alanı, Nişantaşı’nın keyifli manzarasını da ayaklar altına seriyor.

Big Chefs’in konseptine ve Nişantaşı’nın atmosferine uygun şekilde, günün her saatine özel olarak seçilen lounge ve chill-out tarzı müzikleri ise kahvaltıdan geceye kadar konuklara keyifli dakikalar vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir