Bilişim 500’e Kolaysoft Teknoloji damgası

Sistem Entegratörü İş Ortağı kategorisinde, Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı birincisi Kolaysoft Teknoloji oldu.


Kolaysoft Teknoloji, Bilişim 500’e damgasını vurdu. Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi – Bilişim 500 araştırma sonuçları, 9 Ağustos 2023 tarihinde Fişekhane’de düzenlenen ödül töreninde açıklandı ve ödüller sahiplerini buldu. Törende, e-Dönüşümün lider şirketi Kolaysoft Teknoloji A.Ş., Sistem Entegratörü İş Ortağı başlığında “Yılın e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı” kategorisinde birinci oldu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bilişim sektörünün yıldızları arasında konumlanan Kolaysoft Teknoloji’nin ödülünü Genel Müdürü Kezban Boztürk aldı.

Kezban Boztürk: “Başarımızı yeni ödüllerle taçlandırmaya devam ediyoruz”

Ülkemizden ve dünyadan aldıkları ödüllere yenilerini eklemeye devam ettiklerini ifade eden Kolaysoft Teknoloji A.Ş. Genel Müdürü Kezban Boztürk, şunları açıkladı: “Geçtiğimiz yıllarda aldığımız ödüllere yenilerini ekleyerek, başarımızı taçlandırmaya devam ediyoruz. Bilişim 500 araştırması sonuçlarına göre, bu yıl Sistem Entegratörü İş Ortağında e-Fatura e-Defter e-Arşiv yazılımı kategorisinde birinci olmanın, çalışma arkadaşlarımız, iş – çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz adına heyecanını ve haklı gururunu yaşıyoruz. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’in tüm e-dönüşüm süreçlerinde lisanslı özel entegratör firmasıyız. Bunun yanında 18 özel entegratör firmaya e-dönüşüm kapsamında altyapı hizmeti veriyoruz. Kolaysoft firması olarak ve altyapı hizmeti verdiğimiz 18 özel entegratör ile birlikte, ülkemizdeki e-dönüşüm kullanıcılarının yaklaşık %20’sine hizmet sağlamaktayız.” dedi.

Zengin ürün ailesi bulunuyor

Kolaysoft Teknoloji A.Ş., 2014 yılında firmaların dijital dönüşüm yolculuğuna en kolay şekilde eşlik etmek amacıyla kurulan bir yazılım evidir. e-dönüşüm (e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye, e-smm, e-mm, e-adisyon vb) düzenlemelerinin iş dünyasına yansımalarına yönelik  enformatik sistemleri geliştirme, yerleştirme ve sürdürme hizmetlerinin sağlayıcılığını yapıyor. e-Dönüşüm çözümlerinin yanında EczacıPOS çözümü, Ziyaretçi Eş Zamanlı Takip Sistemi (ZET) ve Uluslararası Teknoparklar Birliği (IASP)’nin küresel platformunda yer alan PEYK’in aralarında bulunduğu ürün ailesi bulunuyor.

*e-dönüşüm çözümleri: e-dönüşüm uygulamalarında lider teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. Ayrıca, e-dönüşüm süreçlerinin eksik parçalarını tamamlayarak, sektörün ileriki süreçte de güncel ihtiyaçlarını karşılamak için ar-ge ve inovasyon çalışmaları yapıyor. e-dönüşüm süreçlerinde yasal mevzuatlara hakim duyarlı ekibi ile en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyor.

*EczacıPOS çözümü: Kolaysoft Teknoloji tarafından VUK 507’ye göre geliştirilen harici satış uygulaması olan eczacılara özel geliştirilmiş POS cihazıdır. Hem Çalışma Bakanlığı’nın Medula sistemi, hem de Sağlık Bakanlığı’nın İlaç Takip Sistemi (İTS) ile entegredir.

*PEYK çözümü: İş Kanunları gereği takip edilmesi gereken özlük dokümanlarının dijital ortamda takibi ve tebliğ edilmesi gereken bordro, ücret, hesap pusulaları, puantaj, sözleşme, ihtar, iş güvenliği, KVKK bildirimleri, izin onayları vb bildirimleri e-imza ile imzalanıp, TÜBİTAK Zaman Damgası ile mühürlenerek, çalışanlara online platform üzerinden tebliğ yapabilen yasal geçerliliği olan bir yazılım, platformdur.

*ZET çözümü: Ziyaretçi Eş Zamanlı Takip Sistemi (ZET), gelen ziyaretçilerin bina içerisinde eş zamanlı olarak nerede olduğunu takip etmek için geliştirilmiş entegre yazılım ve donanım çözümüdür. Ziyaretçiye verilen kart sayesinde ziyaretçinin bina içerisinde nerede olduğu güvenlik biriminde bulunan ekrandan an be an takip edilmesi sağlanıyor.

#kolaysoftteknoloji #kezbanboztürk #SistemEntegratörüİşOrtağı #eFatura #edefter #earşiv #yazılım #bilişim #teknoloji #zetçözümü #peykçözümü #EczacıPOSçözümü #edönüşümçözümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir