Duru Vital Avrupadan Sonra Türkiye’de

Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Yerel Zincirler Fuarında Duru Bulgur yeni ürünü olan Duru Vital lansmanını gerçekleştirdi. Türkiye’de bulgur üretimi ve satışı konusunda lider firma olan Duru Bulgur, tüketicilerine en kaliteli ürünlerini ulaştırırken aynı zamanda ar-ge’ye yaptığı yatırımlar sonucunda yenilikçi ürünleriyle de öne çıkıyor.

Halihazırda Paketli bulgur ve toplam bulgur ihracatında Türkiye’de önemli bir konumda olan Duru Bulgur, Avrupa halkına bulguru daha iyi tanıtabilmek; bulgur alışkanlığının edinilmesini hızlandırmak amacı ile geliştirdiği Duru Vital serisini YZB’DE yerel zincir yetkililerin beğenisine sundu.

3 dakikada, mikrodalgada veya tavada pişen, sadece su ekleyip hazırlanabilen Duru Vital, çalışan kadınların ve öğrencilerin gözdesi olmayı hedefliyor. Duru Vital, Mercimekli, Sade ve Sebzeli olarak tüketicilerin beğenisine sunulurken, paketiyle de kullanım kolaylığı sunuyor. Duru Vital paketi özel olarak üretiliyor ve paketin içerisine sadece su eklenerek mikrodalga pişirilebiliniyor.

Yerel Zincirler Fuarında , Duru Bulgur Standına gelen ziyaretçilere , Duru Vital tattırımı yaptırılırken alınan olumlu tepkilerle de Türkiye’de de Duru Vital’in iyi bir ivme kazanacağı düşünülüyor. Avrupa Pazarında 200 nokta satışa sunulan Duru Vital serisi 2012 yılı içerisinde de Türkiye’de belirli satış noktalarının raflarında yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir