EMITT Fuarı’nın yeni tarihi belli oldu

Türkiye’nin 10 ilini etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sebebiyle ertelenen EMITT Fuarı’nın yeni tarihi belli oldu. 08-11 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanan turizm fuarı, 5-8 Nisan 2023 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.


Türkiye’nin 10 ilini etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sebebiyle ertelenen EMITT Fuarı’nın yeni tarihi belli oldu. Bu yıl 26. sını gerçekleştirecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 5-8 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenecek.

ICA Fuarcılık’tan konuyla ilgili yapılan açıklama ise şöyle:

“6 Şubat 2023 günü ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebiyle öncelikle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ertelemiş olduğumuz EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızın yeni tarihi belirlenmiştir.

5 – 8 Nisan 2023 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 26. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızda, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Bizlere verdiğiniz daimi destek için bir kez daha teşekkür ediyor; tüm Türkiye’ye başsağlığı diliyoruz.”

#DoğuAkdenizUluslararasıTurizmveSeyahatFuarı #EMITT #fuar #tüyap #istanbul #ıcafuarcılık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir