Güzeller Sundance Resıdences & Suıtes Hotel’de kampa girdi

Bodrum’da bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Princess Of The Globe and Photo Model of Universe 2012” yarışmasına katılacak 20 ülkenin güzeli, Turgutreis’teki  Sundance Residences & Suites Hotel’de kampa girdi.

28 Eylül’de otelde düzenlenecek yarışmada boy gösterecek olan güzeller bikinileriyle havuz başında ve içinde yaptıkları provalarını yaptılar. Türkiye, Brezilya, Portekiz, Çekoslavakya, Slovakya, Dominik Cumhuriyeti, Vietnam, Belarus, Sibirya, Ukrayna, Litvanya, Ermenistan, Tataristan, Kazakistan, Finlandiya,Kanada, Rusya, Makedonya, Moldova, İtalya, Estonya ve Gürcistan’dan katılan güzeller Sundance Residences & Suites Hotel’in deniz kenarında güneşlenerek yarışma öncesinde stres attı. World Leaguer Beauty and Fashion ve Miss 7 Continents’in kurucu başkanı Ashot Khachatryan tarafından düzenlenen yarışmada Türkiye’yi Ceren Atak (20) temsil edecek.

SUNDANCE RESİDENCES & SUİTES HOTEL’DE YAŞAM BAŞLADI

Bozatlı International kalite ve güvencesiyle Turgutreis, Bodrum’da bulunan Kadıkalesi koyunda hayata geçen Sundance Residences & Suites Hotel projesinde yaşam başladı. Bozatlı güvencesi 36 ay “0” faiz ile ya da 120 ay banka kredisi ile bu muhteşem evlere hemen sahip olabilirsiniz. Dilerseniz hemen taşınabileceğiniz evlere dilerseniz de kiraya verebilirisiniz.

22 bin 568 metrekare alan üzerine kurulu 9 bloktan oluşan Sundance Residences & Boutique Hotel, berrak denizi, narenciye bahçeleri ve doğal güzellikleriyle ünlü Bodrum Kadıkalesi koyuna değer katıyor. Eşsiz mimarisi ve denize sıfır konumuyla Bodrum’da yazlık hayali kuranları, hayallerinin ötesine taşıyan proje, otel konforunda dört mevsim ayrıcalıklı bir yaşam imkanı sunuyor. İştirakleri arasında Holiday Inn Istanbul Airport ve Aegean Dream Resort bulunan Bozatlı International tarafından hayata geçirilen Sundance Residences & Boutique Hotel projesi, mimari tasarımıyla da konforu ön plana çıkarıyor. 

DÖRT MEVSİM AYRICALIKLI YAŞAM

Daire satın alırken iki kere kazandıran projede, dileyen tatil dışı zamanlarda boş kalan konutlarını, tesis içinde bulunan Sundance Residences & Suites Hotel’de garantili kiralayarak ikinci bir kazanç elde edebilirken, dileyen yılın 12 ayı bu konforu yaşıyor. Günbatımı ile ünlü Bodrum Kadıkalesi koyunda, doğa ile içi içe bir konumda bulunan Sundance Residences & Suites Hotel’de, 4 bin metrekarelik özel bir kumsala sahip. Turgutreis’e 2, Bodrum Havaalanı’na ise 55 kilometre mesafede bulunan Sundance Residences & Suites Hotel, rezidence sakinlerine dairelerinin konfor ve sıcaklığında 5 yıldızlı otel hizmetlerini de isteğe bağlı olarak sunuyor.

22 bin 568 m2 alan üzerine kurulu 9 bloktan oluşan Sundance Residences & Boutique Hotel’de yaşam  30 Haziran 2012’de başlıyor. 175 daire ve 22 suite odalı bir butik otelden oluşan Sundance Residences & Boutique Hotel’de,1+1 67 metrekareden, 4+1 220 metrekareye kadar 24 farklı daire tipi bulunuyor. Ayrıca denize sıfır konumu, site içerisinde kot farkının olmaması ve her blokta asansör olması nedeniyle ileri yaş gruplarının tesis içerisinde rahat dolaşımına da imkan sağlıyor. Projede, uluslararası yemek seçenekleriyle ana restoran, kapalı yüzme havuzu, SPA, masaj odaları, spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk kulübü, 2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet havuz bar ve 3 adet tenis kortu mevcut.

YAŞAM VE YATIRIM FIRSATI BİR ARADA

Bozatlı International’ın (www.bozatli.com) yıllardır süregelen turizm, otel işletmeciliği ve inşaat sektöründeki tecrübeleri ışığında, hayata geçirilen Sundance Residences & Boutique Hotel’de, Bodrum’da seçkin konut projeleri gerçekleştirmiş Avrupa Nostra ödüllü Mimar Dr. Mehmet Alper’in mimari imzası ve Arketipo Design’in iç mimari imzası bulunuyor. Günümüzün en ileri inşaat teknolojileri kullanılarak inşa edilen Sundance Residences & Suites Hotel, gerek tüm yıl, gerekse de yaz veya hafta sonu tatilleri için değerlendirilebilecek seçenekleriyle de yatırım amaçlı alıcılar için cazip hale geliyor. Bozatlı International’ın (www.bozatli.com) otelcilik tecrübesi ile sektörde yine bir öncülük yapıyor ve “Al ve Kirala Yatırım Programı” ile yatırımcılara kazanç sağlayacak bir model sunuyor. Yıllardır Türk turizminin göz bebeği ve son yıllarda da dünya turizm pazarının yükselen yıldızı olarak adlandırılan Bodrum’daki projede alacağınız dairenizi, dilerseniz Sundance Residences & Suites Hotel’e kiralayıp iki kez kazanabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir