Hakkasan Bodrum, Kanton mutfağının Bodrum’daki adresi

Açılışı 2001 yılında gerçekleşen ve dünyada 11 adet şubesi olan Michelin yıldızlı Hakkasan; Hakkasan Bodrum şubesinde de geleneksel teknikleri, yerli ve ithal yüksek kaliteli malzeme seçkilerini modern dokunuşlarla harmanlayarak aslına sadık bir hizmet sunuyor.


Londra’dan yeni gelen ünlü Executive Head Chef CHEF JACK ve ekibinin benzersiz bir ustalıkla hazırladığı imza yemekleri ve sıra dışı kokteyllerinden oluşan gurme seçkilerini Cennet Koyu’nda yer alan ‘Mandarin Oriental Bodrum’un eşsiz atmosferinde lezzet tutkunlarıyla buluşturan mekan, tüm misafirlerine unutulmaz bir atmosfer vadediyor.

Keyifli bir yemek atmosferinin en önemli tamamlayıcısı olan, göz alıcı iç mimari tasarımıyla Çin’e özgü detayları, modern ve estetik öğeler vurgu yapan Hakkasan, sofistike bar bölümündeki seçkin müzik listesi ile eğlenceli ve rafine bir deneyimi Bodrumlu tatilseverlere kusursuz hizmet anlayışıyla sunuyor.

Merak uyandıran lezzetler

Hem klasikleşen dünyaca ünlü Hakkasan lezzetleri hem de sezonda menüye yeni eklenen merak uyandırıcı reçeteleriyle dikkat çeken mekan;  Seafood Tower, Crispy Whole Lobster ve tüm dünyada ikonikleşen Beluga Havyarlı Pekin Ördeği ile Ege kıyılarının yıldızı en yüksek ve dikkat çeken imza lezzetleri arasında yer alıyor.

Açık havada, oldukça şık ve elit bir ambiyansta, Ege Denizi’nin masmavi suları üzerinde Uzakdoğu mutfağının dünyaca ünlü lezzetlerini sunan mekan; geleneksel gastronomi kültürünü çağımıza uyarlayarak benzersiz bir ustalıkla hazırladığı reçeteleri, spesiyalleri ve içecek alternatifleriyle kusursuz bir hizmet anlayışını benimsiyor.

#hakkasanbodrum #bodrum #Chefjac #kantonmutfağı #bodrum #cennetkoyu #gastrornomi #uzakdoğumutfağı #hakkasanlezzetleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir