Honest Holding’den yeni gastronomi yatırımı

Gastronomi alanındaki yatırımlarına devam eden Honest Holding, Belçika menşeili restoran Le Pain Quotidien’i Aralık 2022’de bünyelerine kattıklarını duyurdu.

Gurmelerin gözde mekânı Le Pain Quotidien Türkiye ile büyümelerini ve istihdamını artıracaklarını belirten Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, 5 yılda 10 yeni şube açmayı hedeflediklerini söyledi. Deveci, “Kurulduğumuz günden bu yana yurt içinde ve yurt dışında alanın öncü şirketleri arasında yer alarak hizmet veriyoruz. Ödüllü şeflerin elinden çıkan eşsiz lezzeti ile gastronomi dünyasının en sevilen markalarından Le Pain Quotidien Türkiye’yi ailemize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2022 yılında ülkemize getirdiğimiz Kolombiya’nın en kaliteli kahvesi Juan Valdez’in ardından büyümeye devam ediyoruz. Kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızı, Le Pain Quotidien Türkiye’nin meşhur uzun masalarındaki kalabalık sofra kültürünün samimiyetiyle sunacağız.” dedi.

En iddialı iş birliği

Tariflerinin bir sır olmadığını ancak lezzetlerinin fark oluşturarak kendini belli ettiğini ifade eden Le Pain Quotidien’in Kurucusu Alain Coumont, Türkiye’deki yolculuklarını Honest Holding ile ilerletecek olmaktan heyecan ve keyif duyduklarını söyledi. Turizm ve gastronominin muhteşem ahenginin ayrılmaz bir ikili olduklarının altını çizen Coumont, holdingin turizm alanındaki vizyonuyla damak zevkine düşkünlerin, müdavimi oldukları Le Pain Quotidien’in en iddialı iş birliği olacağına inancının tam olduğu açıkladı.

#honestholding #LePainQuotidienTürkiye #cengizdeveci #AlainCoumont #gastrobomi #yatırım

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir