İnoksan Japonların merceği altında

Geçtiğimiz ay içinde İnoksan’ın bilgi birikimini yerinde bir ziyaret ile inceleyen Japon sermayeli soğutucu devi Gram Commercial teknik işbirliği için firma arayışında İnoksan’ı tercih etti.

1980 yılında kurulan İnoksan, bugün Türk endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından biri. 6 büyük şehirde bölge müdürlüğü bulunan, 20.000 m2 kapalı üretim sahasına sahip, 5 kıtaya milyon dolarlık ihracatı olan, 60 farklı dış firmanın temsilciliğini yapan, Türkiye endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İnoksan, sektöründeki dünya devleri tarafından ziyaret edilerek, bilgi birikimi yerinde inceleniyor.

Soğutucu sektörünün en önemli isimlerinden Japon sermayeli Gram Commercial,  İnoksan’ın Bursa’da bulunan fabrikasını ziyaret ederek İnoksan’ın sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yerinde incelediler. Gram Commercial şirketine 20.000m2 kapalı alanda kurulu Inoksan fabrikasında üretilen ürünler ve imalat aşamaları yerinde tanıtıldı. Türkiye’de rakipleri arasında en yüksek seviyede teknoloji ile üretim yapan İnoksan, teknolojisi ile Dünya devlerinin de dikkatini çekiyor.

İnoksan’ın bilgi birikimini yerinde bir ziyaret ile inceleyen Japon sermayeli soğutucu devi Gram Commercial teknik işbirliği için firma arayışında İnoksan’ı tercih etti.

“İnoksan’ın Japon sermayesi ile ortak olarak başlattığı teknik işbirliği girişiminin aslında planlanan bir dizi girişimin ilki olduğunu söyleyen İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, “İşbirliği yaptığımız firma Gram Commertial Firması,  3 yıldır içinde Türkiye’den 8 firma da olmak üzere çok sayıda firmayla çeşitli görüşmeler yaptı. Profesyonelliği, teknik bilgisi ve sektördeki liderliği ve uzmanlığı nedeniyle de İnoksan tercih edildi” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir