Anasayfa » Genel » İstanbul Otelleri Architectural Digest’te

İstanbul Otelleri Architectural Digest’te

Dünyanın en iyi tasarım-mimarlık dergisi Architectural Digest, İstanbul otellerini sayfalarına taşıdı.  İstanbul’da yaşayan yabancı tasarımcı ve mimarlar,  Four Seasons Hotel Sultanahmet  ve Les Ottomans’ı favorileri arasında gösterdi.

Architectural Digest‘ın internet sitesinde Heidi Mitchell’ın imzası ile çıkan haberde modern, geleneksel ve kozmolit olarak tanımlanan İstanbul, otelleri ile yer aldı. İstanbul’da yaşayan yabancı tasarımcı ve mimarların görüşlerine yer verilen haberde, Four Seasons Hotel Sultanahmet  ve Les Ottomans önerilen oteller oldu.

Haberde; Four Seasons Hotel Sultanahmet tarihi şehrin kalbindeki konumu  ve Ayasofya’ya yakınlığı, Les Ottomans ise Osmanlı dokunuşlarını yansıtan stili ve boğaz manzarası ile vurgulandı.

Tasarımcı Antony Todd’ın İstanbul’u “stil sahibi, tarihi bir şehir”, dekoratör Sara Bengur’ın ise “modern ve egzotiğin renkli buluşması” olarak tanımladığı haberde;  Kapalıçarşı, Mikla ve 360 İstanbul restoranları ile Sevan Bıçakçı ve A La Turca’nın da aralarında bulunduğu dükkan ve mağazalara da yer verildi.

 

İnceleyin

Bu ülkelerde karantina ve PCR testi zorunluluğu yok!

Tüm dünyayı etkilemeye devam eden pandemi, seyahat planlarını da önemli ölçüde değiştirdi. Birçoğumuz yurt dışı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz