İstanbul’u kahveye doyuran festival geliyor!

Kahveseverleri bir araya getirecek olan İstanbul Coffee Festival, 8. kez kahveye doyuracak…

6-9 Ekim 2022 tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek festivalde kahve severler, kahvelerini yudumlarken, konserler, atölyeler ve workshoplarla birlikte, Can Bonomo, Gripin, Bedük, KÖFN, Canozan,  Kolpa gibi ünlü isimlerle de müziğe doyacak. Türk Telekom Prime sponsorluğunda gerçekleşecek festival boyunca 27 canlı konser gerçekleşecek.

23-24-25 Eylül’de Bilkent Center’da 6. kez gerçekleşen Ankara Coffee Festival’in ardından şimdi de 6-7-8-9 Ekim 2022 tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek İstanbul Coffee Festival heyecanı başladı. İyi müzik, konserler, atölyeler ve konferanslarla dolu dolu bir festival kahve severler ile buluşacak. Katılımcılar, workshoplardan atölyelere, seminerlerden konserlere birçok farklı deneyim yaşarken, kahvenin lezzetine lezzet katan eğlenceler de festivale damga vuracak.

27 konser düzenlenecek

Farklı tatları merak eden gurmelerin, keyifli bir gün geçirmek isteyen müzik severlerin ve kahve tutkunlarının buluşacağı festivalde Melikşah Altuntaş ile kahve sohbetleri yapılırken, Türk Telekom Prime sponsorluğunda gerçekleşecek festival boyunca; Can Bonomo, Bedük, Gripin, KÖFN, Canozan, Kolpa, Deepperise & Pınar Süer, Zeyysıla, Atakan Çelik, Anıl Emre Daldal gibi isimlerin yanı sıra yeni genç yeteneklerin de yer aldığı toplam 27 konser düzenlenecek.

#İstanbulCoffeeFestival #kahvefestivali #coffeefest #fest #coffee #küçükçiftlikpark #istanbul #istanbuldayaşam #istanbulfestival

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir