Lezzeti ve eğlencesiyle yepyeni bir adres; ON10

Karaköy A Morgans Original, lezzetleriyle İstanbul’un en gözde restoranlarından biri olmaya aday olan ON10 ile eğlence dünyasına da yeni bir soluk…

Karaköy’de bulunan 10 Karaköy A Morgans Original, yemek, müzik ve eğlence tutkunlarını günden geceye uzanan yepyeni bir konseptle tanıştırıyor. ON10, sunduğu lezzetleri ve eğlence anlayışıyla İstanbulluların yeni buluşma noktası…

on10

DİLARA EKŞİOĞLU İMZALI

Konsept yaratıcısı Dilara Ekşioğlu tarafından yaratılan On10, yemek ve eğlence için farklı mekan arayışına girmek zorunda kalmadan, gündüzden geceye On10 ayrıcalığını yaşamak isteyenleri bekliyor. 24 Ağustos tarihinde açılacak olan On10’da zaman sorunu olmadan dilerseniz sadece yemek, tatlı krizine girenler için tatlı, yemek sonrası eğlence isteyenler için zengin içecek menüsü sunuluyor. Kısacası On10 zamanını iyi geçirmek isteyenlerin ortak buluşma noktası oluyor.

1

MENÜLERİ RUDOLF VAN NUNEN HAZIRLIYOR

Hem görsel hem lezzet anlamında dikkat çeken ve şef Rudolf Van Nunen tarafından hazırlanan menüde ise, salata çeşitlerinden Sushi&Sashimi Tabağına, balık ekmekten et ya da makarna çeşitlerine, tatlılardan alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerine kadar birçok alternatif bulunuyor.

Karaköy’ün sıcak ve samimi ruhunu yansıtan ON10, yemek düzeninde 60 kişi, bar ve özel davetlerde 120 kişiye kadar çıkabilen, dört mevsim hizmet verecek kapasitesi, genç, dinamik ekibiyle konuklarını her gün 11:00-02:00 arası ağırlıyor. 27 Ağustos itibariyle her Perşembe Melike Konur ve her Cuma Brenda Berrin’in sahne aldığı On10’da gecenin ilerleyen saatleri DJ performansı ile devam ediyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir