Öztiryakiler depremzede kadınlar için ‘Bizi En İyi Biz Anlarız’ projesini başlattı

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından depremzede kadınlar için kolları sıvayan Öztiryakiler’in güçlü ve duyarlı kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde “Bizi En İyi Biz Anlarız” projesini başlattı.


Öztiryakiler Kurumsal İletişim Müdürü Dilek Öztiryaki Urfalılar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde “Bizi En İyi Biz Anlarız” sloganıyla başlattıkları sosyal sorumluluk projesine dair şu bilgileri aktardı: “Depremzede kadınlarımızın afet bölgesinde yaşadığı ağır yükü elimizden geldiği kadarıyla, markamızın da imkanları dahilinde azaltmaya çalışıyoruz. Bu projeyle merkez fabrikamızda ve bölge müdürlüklerimizde çalışan kadınlarımızla beraber deprem bölgesindeki kadınlarımızın birincil ihtiyaçlarına yönelik kutular hazırlayarak yüzlerini güldürmeyi hedefledik. Öztiryakiler çatısı altında çalışan kadınlarımız, kendi isimleriyle hazırladıkları özel kutulara depremzede kadınlarımıza notlar yazarak destekte bulunmayı amaçladı. Bu faaliyetimizde esas olarak kadını en iyi yine kadının anlayacağı duygusuna odaklandık. Büyük bir emek ve heyecanla hazırladığımız kutulara kadınlarımızın birincil ihtiyaçlarının yanı sıra kahve ve çikolataları da ekledik. Çalışan kadınlarımız, deprem bölgesindeki kadınlara notları yazarken duygu dolu anlar yaşandı. Afet bölgesinde ayakta kalmaya çalışan bir kadının mutluluğuna dokunacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.”

Dilek Öztiryaki Urfalılar, Öztiryakiler’in tüm aile üyelerinin de katılımıyla hazırladıkları yardım kolilerinin destek tırı ile Hatay bölgesindeki çadırkente ulaştırılacağının bilgisini vererek, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle böylesine anlamlı bir çalışma içerisinde yerimizi almak suretiyle, bir kez daha beraberliğimizin gücünü yansıtabildiysek ne mutlu bize! Ülkemizin güçlü kadınları geçirdiği tüm zor zamanların üstesinden başarıyla gelmeyi bilmiş, inanıyorum ki, yine yakın zamanda yaralarımız sarılacak, yüzlerimiz gülecektir. Ne de olsa ‘Bizi En İyi Biz Anlarız’ sözleriyle duygularını ifade etti.

#öztiryakiler #dileköztiryakiurfalılar #bizieniyibizanlarız #deprem #kahramanmaraş #hatay #afet #türkiye #yardım #8artdünyakadınlargünü #kadın #destek #güçlükadın #iştekadın

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir