Renaissance Polat İstanbul’a Uluslararası Ödül

Renaissance Polat İstanbul Hotel, Marriott International Hotels Grubu tarafından ödüllendirildi.

İstanbul’un en iyi otelleri arasında sayılabilecek olan Renaissance Polat İstanbul Hotel, Renaissance markasının hizmet standartları ile Türk misafir perverliğinin harmanlayan çizgisiyle dikkat çekiyor.

 

‘Best Problem Experience Excellence’

Turizm sektöründe başarılı bir marka olarak hizmet veren Reniassance Polat İstanbul Hotel bağlı bulunduğu Marriott International Hotels Gurubu tarafından “Best Problem Experience Excellence 2011” ödülüne layık görüldü. Misafir  memnuniyeti yaklaşımı kriteri ile Marriott Grubu tarafından kendisine bağlı tüm Renaissance otelleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda bu ödüle layık görülen Renaissance Polat İstanbul geçtiğimiz seneler içerisinde de pek çok defa aynı ödülü almıştı.

Polat’ın Farkı
İstanbul’un en iyi otelleri arasında sayılabilecek olan Renaissance Polat İstanbul Hotel’in en büyük avantajı merkezi konumunda saklı. İstanbul şehir merkezi arabayla 20 dakika mesafede olan tesis, havaalanına ve şehir merkezine ücretsiz ulaşım servisiyle ücretsiz özel otopark hizmeti de sağlıyor. Atatürk Uluslararası Havalimanı’ndan 4 km mesafede olan otel panoramik Marmara Denizi manzarasıyla misafirlerine farklılaşan üst düzey bir hizmet sunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir