Sheraton Istanbul Ataköy Hotel, Misafirlerini Otel Konforunda Pikniklerle Buluşturuyor

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel, yaz mevsiminin vazgeçilmezlerinden piknikleri misafirlerinin ayağına getiriyor. Otelin bahçesinde yeşil ile mavinin buluştuğu muhteşem atmosferde sevdikleriyle birlikte vakit geçirmek isteyenler 1 Haziran’dan itibaren her Cumartesi ve Pazar günü saat 10:00- 20:00 saatleri arasında haftasonu pikniklerinde buluşuyor.

Otelin ödüllü şefleri tarafından özenle hazırlanan gurme lezzetlerin yer aldığı kampanyada; kahvaltılı piknik sepeti, barbekülü piknik sepeti, brunch piknik sepeti,  şarap & peynirli piknik sepeti ve kendi sepetini yap seçenekleri bulunuyor.

Muhteşem deniz manzarası ve Starwood ayrıcalığı ile unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan Sheraton Istanbul Ataköy Hotel, yaz mevsimine özel hazırladığı piknik sepeti kampanyasıyla misafirlerine keyif dolu dakikalar sunuyor.

1 Haziran’da başlayacak piknik sepeti kampanyası her Cumartesi ve Pazar günü 10:00 – 20:00 saatleri arasında otelin deniz ve havuz manzaralı yeşil alanında gerçekleştirilecek.

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel’in Marmara Denizi manzarasında ve yemyeşil bahçesinde otel konforunda bir piknik yapmak isteyenlere özel hazırladığı piknik paketinde her damak tadına uygun paket alternatifleri ile sunulacak. Kampanya kapsamında; kahvaltılı piknik sepeti, barbekülü piknik sepeti, brunch piknik sepeti,  şarap & peynirli piknik sepeti ve kendi sepetini yap seçeneklerini tercih edebiliyor.

İki kişilik piknik paketleriyle birlikte haftasonu tatillerini keyfe dönüştürmek isteyenlere ayrıca piknik masası, piknik sepeti, masa örtüsü, puf, hamak, ip, top ve dart da verilecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir