Tatlıses’ten Yurtdışı Franchise Fırsatı

Tatlıses Çiğ Köfte yurtdışında franchising imkânlarıyla girişimcilere yatırım fırsatı sunuyor. 

2010 yılında Seyrantepe’de bin metrekarelik alan üzerine kurulan son teknoloji ile üretim yapan Tatlıses Çiğköfte fabrikası gerek yapılan yüksek yatırım gerekse uygulanan kalite sistemleri sayesinde Türkiye’nin en büyük ve hijyenik fabrikaları arasına girmeye hak kazandı. Bugün sektörde günlük satışı 4 ton olan Tatlıses Çiğ Köfte, kısa süre içerisinde 170 şubeye ulaştı. 

Tatlıses Gıda Genel Koordinatörü Özlem Yetiş, “Tatlıses Gıda olarak İSO 9001, 22001, 14001 ve OHSAS olmak üzere 4 sertifikaya sahibiz. Bizim için standartların korunması çok önemli. Tatlıses Çiğ Köfte olarak Uluslararası Franchise Derneği (UFRAD) tarafından “2012 yılı En Hızlı Gelişen Franchise Ödülü”ne layık görüldük. Bunlarla beraber GİMDES’ten ve HEDEM’den aldığımız helal sertifikalarımız var. Tatlıses Çiğ Köfte, sektöründe bu kadar ödül alan “tek” marka. Avrupa’nın lezzet konusundaki lider bağımsız otoritesi İTQİ’den mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içecekleri onaylayan bir ödül olan “Üstün Kalite ve Tad Ödülü” almaya hak kazandık.

2013 yılı hedeflerimizin başında yurtdışında franchising imkanı yer alıyor. Katıldığımız fuarlarda hem Avrupa’dan hem de Asya’dan distribütörlük için yoğun talep aldık. Yatırımcıya ülke distribütörlüğü vereceğiz ve tamamen bizim denetimimizde olacak. Ürün yine Türkiye’de bizim üretim tesislerimizde üretilip dondurulmuş olarak gönderilecek” açıklamasını yaptı. Yetiş, girişimcileri hiçbir şekilde zahmete sokmadan ürünü fabrikada üretip dondurulmuş olarak ulaştıracaklarını belirterek, “Onlar sadece pazarlamasını ve sevkiyatını yapacaklar. Konsept olarak Türkiye’deki konseptin aynısını talep ediyoruz” dedi.

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir