The Marmara Esma Sultan, En İyi Etkinlik Mekanı seçildi

The Marmara Esma Sultan ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde üst üste ikinci kez En İyi Etkinlik Mekanı seçildi.

Bu yıl Turizm Medya Grubu tarafından ikinci kez düzenlenen ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Esma Sultan Yalısı, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da En İyi Etkinlik Mekanı Ödülü’ne layık görüldü.

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl ikinci kez, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen muhteşem bir gecede sahiplerini buldu. 28 kategoride ödüllerin dağıtıldığı gecede The Marmara Esma Sultan, En İyi Etkinlik Mekanı Ödülü’nü aldı.

Esma Sultan’ın ödülünü, The Marmara Taksim ve Esma Sultan Genel Müdürü Ata Eremsoy ve Esma Sultan Satış Müdürü Duygu Demir aldı. Ata Eremsoy burada yaptığı konuşmada, ödülün asıl sahibinin sektöre en iyi hizmeti sunabilmek için yoğun çaba sarf eden Esma Sultan ekibi olduğunu belirtti.

ACE of M.I.C.E. ödüllerinin kazananları konsept çalışmaları, farklılaşılan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağladığı katkılar ve sürdürülebilir turizm için yapılan çalışmalar gibi kriterlere göre belirlendi. Ödüllere bu yıl 182 başvuru gerçekleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir