The Marmara’dan Ramazan Bayramı’na Özel Fırsatlar

Birbirinden özel lokasyonlarda yer alan, farklı konsept tasarımlarla misafir memnuniyetini harmanlayarak Türk turizminde önemli bir yere sahip olan The Marmara, misafirlerine Ramazan Bayramı tatili için çok özel fırsatlar sunuyor.

The Marmara Pera’da her gün %25 indirim fırsatı

The Marmara Pera, misafirleri için 18-21 Ağustos tarihleri arasında 3 gün için geçerli olmak üzere çok özel bir paket hazırlıyor. Superior odada 2 kişi konaklama ilk gün için 169 € iken bu fiyat üzerinden misafirlere 3 gün boyunca her gün %25 indirim imkanı sunuluyor.

Üstelik bu pakete dahil olan diğer hizmetler arasında; 24 saat odada kahvaltı imkanı, odada Türk tatlı tabağı ikramı, havuz başında sürpriz ikramlar, ücretsiz havuz, fitness, internet kullanımı ve otopark, ücretsiz günlük gazeteler, müsaitlik durumunda boğaz manzaralı odaya geçiş imkanı, yiyecek içeceklerde %10 indirim bulunuyor.

Ramazan Bayramı’nda The Marmara Bodrum ayrıcalığını yaşayın

The Marmara Bodrum da misafirleri için 17-22 Ağustos tarihleri arasında, eşsiz bir bayram tatili sunuyor. Konaklama süresince bir akşam yemeği ikramının bulunduğu pakette 13 yaş ve üzeri tüm misafirler için 30 dakikalık masaj hediye ediliyor.

0-6 yaş arası küçük misafirlerin ücretsiz, 7-12 yaş arası misafirlerin ise % 50 indirimli konaklayabildiği Ramazan Bayramı konaklama paketi kapsamında sunulan diğer hizmetler arasında; otel girişinde misafirlere koktely ikramı, müsaitlik durumunda bir üst kategori odaya geçiş imkanı, müsaitlik durumunda erken giriş (10:00) geç çıkış (16:00) imkanı, ücretsiz The Marmara Bodrum Gym kullanımı, ücretsiz The Marmara Beach transferi, ücretsiz kablosuz internet kullanımı yer alıyor.

The Marmara Antalya’dan Bayram’a özel sürprizler

The Marmara Antalya 17-22 Ağustos tarihleri arasında superior odalarda minimum 3 gece yarım pansiyon konaklamalarda kişi başı 317 €’dan başlayan fiyatlarla misafirlere çok özel bir bayram tatili yaşatıyor. Tuti Restaurant’ta açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin ikram edildiği pakette kalış süresi boyunca 1 günlük misafirlere özel 30 dakikalık klasik masaj ve tekne turu yer alıyor.

19 Ağustos tarihinde The Marmara Antalya – Kemer – The Marmara Antalya özel transferleri ve öğle yemeğinin de ücretsiz olduğu pakette; kalış süresi boyunca bir kez Jolly Joker’ ücretsiz giriş imkanı, müsaitlik durumunda bir üst kategori odaya geçiş, yine müsaitlik durumunda erken giriş (10:00) geç çıkış (16:00), ücretsiz kablosuz internet, odalarda sürpriz ikramlar ve kalış süresi boyunca bir kez 30 dakikalık dalış tecrübesi yer alıyor. The Marmara Antalya’nın bayram paketinde 0-12 yaş küçük misafirlerden birinin yarım pansiyon ücretsiz konaklama imkanı da bulunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir