Titanic Hotels , Belek’de

Titanic Hotels zincirinin yeni halkası Titanic Deluxe Belek Hotel hizmete girdi.

Titanic Grubu zincir otellerine Antalya Lara’dan sonra Belek ile bir yenisini daha ekledi. Nisan ayının ilk haftası itibari ile hizmet vermeye başlayan Titanic Deluxe Belek Hotel, Antalya Havalimanı’na 30 km, şehir merkezine 40 km uzaklıkta ve 200 bin m2 alan üzerinde konumlanıyor.

8 BİN M2 BÜYÜKLÜĞÜNDE SPA’YA SAHİP
90 dönümlük arazi üzerinde, çevresiyle birlikte 200 dönümlük arsayı kapsayan iddialı tesis, şu ana kadar Türkiye’de görülmemiş bir konseptte sıra dışı bir projeye imzasını atıyor. 8 bin m2’ye dağılan dev SPA merkezi ile bilinen SPA atmosferinden çok daha fazlasını konuklarına sunan Titanic Belek, şimdiden turizmin başkenti Antalya’nın gözde tesislerinden biri oldu bile.

Tesisin 13 bin m2 alan üzerine kurulan Wellness & SPA’sı ile sağlık, spor, kişisel bakım ve dinlenmenin sonsuz mutluluğuna erişmek mümkün. SPA merkezinde kapalı yüzme havuzu, Thalasso (deniz suyu) havuzu, tam olimpik yüzme havuzu, Bali masaj evleri, son teknoloji ile hazırlanmış kişisel bakım odaları, fitness alanı, bayanlara özel Türk hamamı ve Unisex hamam, ılıklık, saunalar bölümü ve şok havuzu hizmetlerinden yararlanmak mümkün.

YEME İÇMEDE “DELUXE” AYRICALIĞI
Titanic Belek’in a’la carte restaurantları, zengin Türk Mutfağı kültürünü ve dünya mutfak esintilerini harmanlayarak misafirlerimize sıra dışı damak tatları sunuyor. Oteli ana restoranı klasik büfe anlayışını değiştiren bir ayrıcalıklı bir konsepte sahip. Otel misafirleri soğuk meze, salata ve tatlılarını büfeden alabilecekleri gibi sıcak öğün ve ana yemeklerini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir