Türkiye Turizm Tedarik Fuarı, 12-15 Aralık’ta Antalya’da gerçekleşecek

Markalaşma ve büyüme yönünde emin adımlar ile ilerleyen TÜRSAD – Otel Satın Alma Yöneticileri Derneği, 12-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Maritim Pine Beach Hotel /  Antalya’da düzenlenecek olan tedarik fuarında, tüm Türkiye’den gelecek olan satın alma yöneticileri ile ulusal ve uluslararası markaları bünyelerinde buluşturan tedarik firmalarını bir araya getirerek önemli bir ticaret buluşma noktası olacak.

TÜRSAD üyeleri, geçtiğimiz yıl birincisi düzenlenen büyük buluşmadan sonra, bu yıl, daha kurumsal ve daha güçlü adımlarla, Aktüel Expo Uluslararası Fuarcılık  tarafından  organize edilecek olan,  Türkiye Turizm Tedarik Fuarı çatısı altında tedarik firmaları ile  buluşmaya hazırlanıyor.  Satın alma müdürleri tarafından, yeni sezon hazırlıkları için, turizm sektörünün ihtiyacı olan ürünlerin detaylı incelemelerinin yapılacağı, B2B görüşmeler ile  bu ürünler hakkında nihai kararlar alınacağı fuarda güçlü bir yeni sezon hazırlığı başlangıcı olması hedefleniyor.

Bülent Bilgiç: “Tüm sektör temsilcilerini davet ediyoruz”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TÜRSAD- Satın Alma Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bilgiç, “TÜRSAD Otel Satın Alma Yöneticileri olarak, 4 gün boyunca otelde birlikte konaklayarak değerli tedarikçi çözüm ortaklarımızla sektörümüze güç katacak ve gönül birliği yapacağız. Dernek üyelerimiz olan satın alma yöneticilerinin yanı sıra farklı departman yöneticilerinin de hazır bulunacağı Türkiye Turizm Tedarik Fuarı’na tüm sektör temsilcilerini davet ediyoruz” diye konuştu.

Arzu Yüngül:Üyelerimiz yeni sezon hazırlıklarına  fuarımız ile başlayacak”

AKTÜEL EXPO / Türkiye Turizm Tedarik Fuarı Direktörü  Arzu Yüngül ise, fuara ilişkin şu bilgileri aktardı: “Türkiye Turizm Tedarik Fuarı, TÜRSAD üyesi olan 350 otelin satın alma yöneticimizi, fuarımıza katılan tedarik firmalarımız ile önceden planlanmış,  B2B- ikili iş görüşmeleri ile  buluşturuyor. Üyelerimizin toplamda  yıllık ortalama işlem hacmi yaklaşık 3 milyar TL’dir.  Üyelerimiz yeni sezon hazırlıklarına  fuarımız ile başlayacaktır. Fuarımızda, TÜRSAD derneğinin üyeleri satın alma yöneticileri ile tedarik firmalarımız, B2B- ikili iş görüşmeleri,  yeni ürün lansmanları, eğitimler, workshoplar ile ticari bağlantılar kurarken,  her akşam farklı bir sanatçımızın yer alacağı konserler ile 4 gün boyunca birlikte eğlenecekler. Ayrıca, fuarımız, otel yatırımcıları ve farklı sektör satın alma  yöneticileri tarafındanda ziyaret edilecektir. Güçlü bir sezon hazırlığı başlangıcı olacak olan Türkiye Turizm Tedarik Fuarına ilgili tüm sektörü bekliyoruz.”

Fuar içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir