Türkiye’nin “ilk son dakika otel odası”

Türkiye’nin mobil otel odası satış platformu  LastOda ile Türkiye’de ilk kez akıllı telefonlar üzerinden son dakika otel odası satış hizmeti veriliyor. 

LastOda, 128 Bit SSL sertifikasıyla, son kullanıcıya sisteme kayıtlı otellerden indirimli çift kişilik oda satın alma imkanı sağlıyor. Halen IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan LastOda çok yakında Android işletim sistemiyle çalışan cihazlarda da kullanılmaya başlayacak. LastOda’nın kullanıcı dostu basit kullanımlı arayüzü, 12 milyonu aşkın akıllı telefon kullanıcısına otel odalarını mobil iletişimin hızıyla ve cazip fiyatlarla oda satın alabilme imkanı sunacak.

İstanbul ve Bursa’dan sonra İzmir’de de faaliyete geçen LastOda, üç bölgede 6.000’e yakın kullanıcısıyla AppStore seyahat kategorisinden fazla talep edilen ilk 10 uygulama arasına girmiş bulunuyor.

LastOda, otel sahiplerine de seçkin bir müşteri kitlesine doğrudan erişim ve satış kolaylığı sağlıyor. LastOda sistemine dahil olan oteller, mevcut satış kanallarına bir yenisini eklerken, LastOda’nın sınırlandırılmış rekabet yapısı sayesinde sadece kendi bölgelerinde bulunan sınırlı sayıda otel ile birlikte müşterilere sunuluyorlar.

LastOda’nın kurucusu Burak Balkaya LastOda’yla ilgili olarak; “Türkiye’de seyahat alanında gördüğümüz bir eksiği tamamlamak için yola çıktık ve sık seyahat eden kişilerin son dakika konaklama ihtiyaçlarına odaklandık. Bu ihtiyaca yönelik olarak az sayıda, nitelikli oteli, mobil cihaz sahiplerine ekonomik fiyatlarla sunarak, otellerini hızlıca seçebilmelerine ve odalarını tutabilmelerine imkan sağlamış olduk”, dedi.

“Lütfen Rahatsız Ediniz” sloganı akıllı telefon sahiplerinin hizmetine giren LastOda uygulaması Google Play’denve AppStore’dan indirilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir