Van’da Bir Dünya Oteli Açılıyor

35 milyon dolarlık yatırım 1 Eylül’de kapılarını açıyor.

Luxe Worldwide Hotels’in üyesi, THY Miles & Smiles program ortakları arasında yer alan ve Elit Turizm’in yatırımı olan Elite World Van Hotel, 1 Eylül’de hizmete girecek. Elit Turizm yatırımı, Elite World Van Hotel 1 Eylül’de açılacak. 35 milyon dolarlık yatırımla Elite World Van Hotel’i hizmete sunan Elit Turizm, grubun zincir marka olarak büyüme hedefinin de ilk adımını atmış olacak. Şehir merkezinde konumlanan Elite World Van Hotel, 3 suit, 2 kral dairesi olmak üzere toplam 230 oda ile hizmet verecek.

1200 Kapasiteli
Modern teknik ekipman ve teknoloji ile donatılmış 1200 kişi kapasiteli, tamamı gün ışığı alan 7 toplantı salonu ve 450 metrekare büyüklüğünde balo salonu, “Executive Floor”, “Elite World Club Lounge” ve “Business Center” ile global iş dünyası içinde Van’ın bir ticaret merkezi olarak konumlanmasını sağlayacak. Geleneksel temaların modern mimariye entegre edildiği Elite World Van Hotel, Türk misafirperverliğini lüks hizmet anlayışıyla yansıtmayı hedefliyor.

Van’da Yeni Dönem
Doğu’nun bilim, sanayi ve turizm merkezi olan Van yeniden hayata dönüyor. Elite World Hotels, Van’a bir Dünya markasını taşıyor. Dünyanın önemli uluslararası otel zincirlerinden “Luxe Worldwide Hotels” in üyesi ve THY Miles&Smiles program ortakları arasında yer alan Elite World Van Hotel, bu özellikleriyle Doğu’nun uluslararası oteli olarak Van’da yeni bir dönem açacak.

İstanbul Taksim’de 102 oda kapasitesi ile 4 yıldızlı ‘’superior’’ Elite World Prestige ve 245 odalı, 5 yıldızlı Elite World İstanbul otelleri ile benzersiz kalite anlayışını misafirlerine sunan Elit Turizm, Elite World Van Hotel’i Van’da 1 Eylül tarihinde açılacak. 35 milyon dolarlık yatırımla Elite World Van Hotel’i hizmete sunan Elit Turizm, grubun zincir marka olarak büyüme hedefinin de ilk adımını atmış oluyor.

Gelenek ve Modernizmin Buluşma Noktası
Elite World Van Hotel, yöresel kebap çeşitleri ve dünya mutfağından seçkin örneklerin sunulduğu “Tepe Ocakbaşı Restaurant”, günlük taze pasta çeşitleri ve kahve keyfinin mekanı “Coffee Company” ve muziğin ve eğlencenin adresi “One Bar” ile hizmet verecek. Meşhur Van kahvaltısıyla misafirlerini güne zinde ve mutlu başlatacak olan Elite World Van Hotel, farklı lezzetleri ve yöresel yemekleri ile de adından söz ettirmeyi hedefliyor.

Elite World Van Hotel, Asya’nın usta şifalı elleri Thailand’lı masözleri, Türk hamamı, havuz, sauna keyfi ve buhar banyosu olanaklarının sunulduğu Fit Life SPA & Health Center, otel misafirlerine Doğu Anadolu’nun otantik atmosferinde yepyeni bir alternatif sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir