Wyndham Grand Doha West Bay Beach açılıyor

Wyndham Hotels & Resorts, Katar’ın Doha kentinde açılacak 278 odalı Wyndham Grand Doha West Bay oteliyle Ortadoğu’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. En üst segmentte yer alan otel, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesinde açılacak.

Wyndham Hotels & Resorts, Katar’ın Doha kentinde açılacak 278 odalı Wyndham Grand Doha West Bay oteliyle Ortadoğu’daki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Doğrudan yönetim modeliyle faaliyet gösterecek olan otel, proje geliştirme alanında bölgenin öncü kuruluşlarından Hala Real Estate Development Company iş birliğinde açılıyor ve Wyndham’ın bölgede sunduğu hizmetleri daha da zenginleştiriyor. Wyndham’ın, bölge genelindeki proje stokunda 27 otel projesi yer alıyor.

City Centre Doha Mall’a yalnızca 500 metre, DECC metro istasyonuna ise 600 metre uzaklıkta bulunan Wyndham Grand Doha West Bay Beach, prestijli West Bay bölgesindeki plajın hemen yanında yer alıyor. West Bay bölgesindeki çeşitli kamu kuruluşları ve özel kuruluşların yanı sıra eğlence mekanlarına da otelden yürüyerek ulaşılabiliyor.

Geniş toplantı olanakları

Wyndham Grand Doha West Bay Beach, modern ve birinci sınıf odalarının yanı sıra tesis içindeki çeşitli restoranlar, jakuzisi de bulunan bir spa, buhar odası, sauna, açık havuz ve fitness merkezi gibi zengin olanakları da misafirlerinin kullanımına sunuyor. İş için seyahat edenler, otelin toplamda 350’ye yakın kişinin ağırlanabildiği altı adet geniş toplantı odasından yararlanabiliyor. Wyndham Grand markası altında, ulaşılabilir bir tasarım, incelikle düşünülmüş konaklama deneyimleri, özenli hizmet ve rahat bir ortamı bir arada sunan seçkin oteller yer alıyor. Wyndham Grand Doha West Bay Beach, marka altında İstanbul, Manama, Atina, Chicago, Şanghay ve daha pek çok önemli noktada bulunan otellerin arasına katılıyor. Wyndham’ın Katar’daki portföyünde, halihazırda faal durumda olan üç otel ve geliştirme aşamasında bulunan iki otel yer alıyor.

Dünya Kupası ziyaretçilerini ağırlayacak

2022 yılı Katar açısından, Ortadoğu’da ilk kez olmak üzere Kasım ayında düzenlenecek olan 2022 FIFA Dünya Kupası sebebiyle ayrı bir önem daha taşıyor. Turnuva süresince, ülkenin nüfusunun yaklaşık yarısına denk gelen bir milyondan fazla kişinin Katar’ı ziyaret etmesi bekleniyor. Wyndham Grand Doha West Bay Beach, Dünya Kupası ziyaretçilerini ağırlamak için tam zamanında kapılarını açıyor.

Wyndham Hotels & Resorts Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörü Michel Augier, “Wyndham Grand Doha West Bay Beach, muazzam şehir Doha’yı tecrübe etmek isteyen, hem bölgede yerleşik, hem de uluslararası ziyaretçiler açısından harika bir konaklama seçeneği ve kolaylık sağlıyor. İster iş ister tatil için seyahat etsinler, ister kısa ister uzun süre konaklasınlar, tüm ziyaretçiler bu otelin benzersiz konumu ve tesis içi olanaklarından çok memnun kalacaklar. Bu seçkin otelin açılışıyla birlikte şehrin global bir destinasyon olarak gelişimine katkıda bulunmayı ve Katar’ın Dünya Kupası ve sonrası için iddialı planlarına destek olmayı sürdürmeyi heyecanla bekliyoruz. Bu eşsiz şehirdeki dördüncü otelimizi açmaktan heyecan duyuyoruz ve bunun, seyahat eden herkesin tercihlerine yanıt verecek deneyimler sağlama noktasında önemli bir dönüm noktası olduğuna inanıyoruz” dedi.

Hayden Edgtton: “FIFA Dünya Kupası’na hazırız”

Wyndham Grand Doha West Bay Beach Genel Müdürü Hayden Edgtton, “Bu bizim için çok özel bir an. Kapılarımızı dünyanın her yerinden misafirlerimize açıyoruz. Misafirlerimizi ağırlamaya ve onları Wyndham Grand markasıyla özdeşleşmiş değerler ve yüksek standartlarla buluşturmaya hazır olan harika bir ekibimiz var. Bu yıl 2022 FIFA Dünya Kupası sebebiyle tüm gözler Katar’ın üzerinde olacak ve biz buna tam anlamıyla hazırız. Katar, ekonomi alanında hızla gelişen ve sürdürülebilir planlara sahip olmasıyla tanınıyor ve önümüzdeki yıllarda anlatacak daha da fazla başarı hikayesine sahip olacağından eminiz. Yeni bir otelin açılışı her zaman heyecan verici bir süreçtir ve bu sürece yakından tanıklık etmek, beton ve taştan oluşan bir binayı herkesin kendini ait hissedebileceği ve tadını çıkarabileceği bir alana dönüştürmek gerçekten harika. Wyndham Grand Doha West Bay Beach’in, konumu ve sunduğu olanaklar sayesinde, misafirlerimizden yoğun talep almasını bekliyoruz” dedi.

#WyndhamGrandDohaWestBay #wyndhamhotels #wyndham #doha #haydenedgtton #yeniyatırımlar #turizm #otel #konaklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir