Wyndham Grand Kalamış Marina, misafir memnuniyetinde zirveye oturdu

Misafir memnuniyetini geçen yıla göre bir kez daha yükselten Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, dünyanın en prestijli rezervasyon kanalları üzerinde yapılan misafir memnuniyeti değerlendirmelerinde önemli dereceler alarak Anadolu Yakası’nın yıldızı oldu.

Wyndham Hotel Group markasının ilk Türkiye temsilcisi olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, dünyanın en prestijli rezervasyon kanalları üzerinden yapılan misafir memnuniyeti değerlendirmelerinde yüksek puanlar alarak hizmet kalitesini kanıtladı.

Anadolu Yakası’nın en yüksek misafir memnuniyeti derecesine sahip oteli

Konaklamadan yeme-içmeye, toplantı salonlarından SPA alanlarına kadar her alanda misafirlerine ayrıcalıklı deneyimler yaşatan beş yıldızlı otel, Anadolu Yakası’nın en yüksek misafir memnuniyeti derecesine sahip oldu.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel; Wyndham Hotel Group markasından aldığı güç, yüksek kalite ve hizmet standartlarıyla kısa sürede Anadolu Yakası’nın en beğenilen ve tercih edilen 5 yıldızlı oteli oldu. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Expedia tarafından yapılan değerlendirmede 5 üzerinden 4.6, Travelocity tarafından yapılan değerlendirmede 5 üzerinden 5, Booking.com’dan 10 üzerinden 9, Hotels.com’dan ise 172 yorum alarak başarısını kanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir