Wyndham İstanbul Kalamış Marina’dan Çocuklara Özel SPA!

Anadolu yakasındaki eşsiz lokasyonuyla dikkat çeken Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın içerisinde yer alan ‘Shape Club&Blue Harmony Spa çocukların eğlenceli dünyasına giriş yapıyor!

Türkiye’nin sayılı çocuk SPA merkezleri arasında yer almaya hazırlananBlue Harmony Kids Spa&Shape Club, Uluslararası ABD’li Wyndham Oteller Grubu’nun İstanbul halkası olan Wyndham İstanbul Kalamış Marina’dahizmete giriyor.

Shape Kids Club Anadolu yakasının en büyük SPA merkezlerinden biri olma özelliğine sahip,3500 m² alana konumlandırılan Wyndham İstanbul Kalamış Marina ‘Shape Club&Blue Harmony Spaiçerisinde oluşturuluyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın ince detaylarla hazırlanmış Blue Harmony Kids Spa’sında belirli yaş gruplarına, özel ürünlerle yapılan masaj ve bakım çeşitleri sunuluyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, çocuklara spor yapma alışkanlığını kazandırmak için onlara özel tasarlanan Shape Kids Club’ı da hayata geçiriyor. Shape Kids Club’da çocuklar, yaş gruplarına göre benzersiz donanımlı cardio ekipmanları ve özel grup dersleriyle spor yapma imkanı buluyor.

Üyelik sistemi ile çalışacak olan Shape Kids Club, 5-12 yaş arasındaki minik ziyaretçilerine cardio-gym, grup dersleri ve özel dersler olmak üzere 3 ayrı konseptte hizmet verecek. Cardio-gym bölümünde çocuklara yönelik tasarlanan Panatta markasına ait ekipmanlar ile hazırlanan stüdyoda, pedagojik formasyon bilgisine sahip eğitmenlerin önderliğinde çocuklara spor yapma imkanı sağlayacak. Çocuklara özel bedensel gelişimi destekleyen kidsfit, kids aerobic ve kids gymnastic grup derslerinin yanı sıra çocukların ilgisini çekebilecek yüzme, aikido, yoga gibi spor dallarında uzman eğitmenler özel dersler verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir