Yalıkavak Marina Hotel açılıyor

Yalıkavak Marina, Sunset Hospitality Group ile güç birliği yaparak Türkiye’nin Rivierası Bodrum’a değer katacak Yalıkavak Marina Hotel’i bu yaz hizmete açıyor.

Türkiye’yi lüks turizm dünyasının bir numaralı destinasyonu olarak temsil eden Yalıkavak Marina, dünyanın önde gelen turizm yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group (SHG), ortaklığı ile yeni bir otel yatırımı yapacaklarını duyurdu. Yeni Yalıkavak Marina Hotel, bu yaz açılarak Yalıkavak Marina’nın etkileyici hizmet yelpazesine göz alıcı bir otel deneyimini ekleyecek.
Dünya çapında aldığı ödüllerle göz dolduran Yalıkavak Marina’da açılacak olan Yalıkavak Marina Hotel, büyüleyici plajı ve eşsiz bahçesiyle konuklarını muhteşem bir deneyime davet ederken süper yatların süslediği ışıltılı Yalıkavak’ta unutulmaz anlar vadediyor. Yalıkavak Marina Hotel Bodrum, SHG’nin dünyanın farklı lokasyonlarında olağanüstü deneyimler sunan otel ve resortlardan oluşan seçkin koleksiyonu the Social Living Collection’ın de bir parçası olacak. Otel, konuklarına eşsiz bir sonsuzluk havuzu ve dört dubleks suitin yanı sıra Bodrum’un en lüks suiti olacak benzersiz Yalıkavak Suiti ile dünya standartlarında bir hizmet anlayışı sunacak.

“Türkiye’deki diğer fırsatlara da açığız”
Yalıkavak Marina, Marina Direktörü Deniz Akaltan; Sunset Hospitality Group ile birlikte küresel çapta bir yatırıma imza atmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Türkiye yatçılık sektörünün marka elçisi Yalıkavak Marina’nın lüks, dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan yönü ile SHG’nin yaşam tarzı otelcilik uzmanlığını bir araya getirerek otel, alışveriş, eğlence ve gastronomi alanında da dünya çapında bir destinasyon olma hedefimiz yolunda hızla ilerliyoruz.’’ dedi.
Sunset Hospitality Group’un CEO’su Antonio Gonzalez, “Yalıkavak Marina ile yeni ortaklığımız, METT Bodrum’un büyük başarısının ardından, Sunset Hospitality Group’u Türkiye turizm ve otelcilik pazarında daha da güçlendirecek.” diye belirtti. Gelecekte Türkiye’deki diğer fırsatlara da açık olduklarını ileten Gonzalez, “Bu girişimle, benzersiz bir lüks yaşam tarzı sunan Bodrum’un dünyada da daha da fazla tanınmasını hedefliyor, Türkiye pazarındaki ayak izimizi daha da geliştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

#YalıkavakMarina #SunsetHospitalityGroup #SHG #YalıkavakMarinaHotel #turizm #otel #yeni #yeniyatırımlar #AntonioGonzalez #DenizAkaltan #Bodrum #Bodrumyatırım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir