1. Uluslararası Luxury Termal Ürün Geliştirme ve Pazarlama Zirvesi, NG Güral Afyon’da düzenleniyor

NG Güral Afyon Wellness & Convention, 1. Uluslararası Luxury Termal Ürün Geliştirme ve Pazarlama Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor.

Avrupa turizminin yükselen yıldızı termal turizm yatırımları, Türkiye’de de büyük bir sürat kazanıyor. Son yıllarda Türkiye’de yapılan en seçkin termal yatırım olan NG Güral Afyon, termal turizme yepyeni bir anlayış kazandırmak, Avrupa’ya Türkiye’nin “Luxury Thermal” konusundaki çalışmalarını tanıtmak ve Avrupa’daki ihtiyaç ile ülkemizdeki arzı buluşturmak için 15-16 Ocak 2013 tarihlerinde 1. Uluslararası Luxury Termal Ürün Geliştirme ve Pazarlama Zirvesi’ni hayata geçiriyor.

Davetliler arasında Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Kültür ve Turizm Müsteşarı Özgür Özaslan’ın da bulunacağı ve dünyada ilk defa düzenlenecek olan zirvede “Luxury Thermal” kavramını profesyoneller masaya yatıracak.

“Avrupa Turizm Piyasalarında Türkiye’deki Termal Ürünlere Bakış”, konulu bir panelin de yer alacağı etkinlikte, TUI AG Uluslararası İlişkiler ve Yatırımlar Direktörü Günter İhlau ana konuşmacı olarak görüşlerini paylaşacak.

1. Uluslararası Luxury Termal Ürün Geliştirme ve Pazarlama Zirvesi, “2023 Türkiye Kalkınma Planı Kapsamında Termal Turizmde Yeni Tahsisler ve Teşvikler” konulu sunumla 15-16 Ocak 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir