4 Element The Marmara Antalya’da eğlence için bir araya geliyor

Eski çağlarda dünyanın oluşumunu temsil eden toprak, hava, su ve ateş (Latince adları ile terra, aer, aqua ve ignis) elementleri bugün, The Marmara Antalya’nın tatil ve macera anlayışına ilham veriyor.

Dört mevsim en çok tercih edilen oteller arasında bulunan ve tasarımıyla büyüleyen oteller listesinde dünyadaki ilk 10 otelden biri olarak yer alan The Marmara Antalya, “4 element paketi”yle tatil anlayışında farkını ortaya koyuyor. Pakette toprak, hava, su ve ateş olmak üzere dört element ismi ile tanımlanan paketler, eksiksiz bir tatil deneyimi vaat ediyor.

Revolving Loft bölümünün kendi ekseni etrafında 360° dönebilme özelliğiyle dünyanın ilk ve tek dönen oteli unvanını elinde bulunduran The Marmara Antalya Su, Ateş, Hava ve Toprak paketi olmak üzere dört farklı seçenekte çeşitli aktiviteleri bir arada sunuyor.

Su Paketi, 3 gece kahvaltı dahil konaklama ve Cable Skiing aktivitesi de su paketinin cazip etkinliklerinden biri. Cable Park – Körpüçay’dan tatlı su ile dolan wakeboard, su kayağı, mono-trick-jump ski, kneeboard, disc sporlarının yapılabildiği üç gölü ile bir çekim merkezi oluşturuyor.

Ateş Paketi, özel QUAD ATV safari turu ile aksiyon ve heyecan tutkunlarını çağırıyor. Irmak ve dere geçişleri, motorla iniş ve tırmanışlar benzersiz bir deneyim sunuyor. Turda yüzme molası ve fotoğraf molaları, köy evi ziyaretleri de var. Çıralı- Yanartaş -Ulupınar turu özellikle Yunan mitolojisine meraklılarına sesleniyor. Turda Yanartaş ve Çıralı’ya gidiliyor.

Hava Paketi’nin en ilgi çekici etkinliklerindin biri Kapadokya balon turu. Bu turda Peri Bacaları, vadi ve kanyonlarıyla Kapadokya’nın heybeti gözlemlenebiliyor.

Üç gece kahvaltı dahil konaklama ve Olympos Teleferik Turu’nda dünyanın en güzel milli parklarından birinde yer alan Olympos Teleferik ile zirveye yapılacak ziyaret, misafirlere unutulmaz anlar yaşatmak için tasarlanmış diğer bir aktivite.

Toprak Paketi kapsamında ise Anadolu’nun en düzenli Roma dönemi kentlerinden biri olan Perge, Antalya- Alanya karayolu üzerinde bulunan ve sadece Anadolu’nun değil tüm Akdeniz dünyasının en iyi koruna gelmiş Roma Dönemi tiyatrosuna sahip olmasıyla ünlü Aspendos ziyaretçilerini bekliyor.

Phasalis – Olympos turu, antik dönemin ihtişamlı büyüsüne kapılan ve bu dönemi yerinde deneyimlemekten hoşlanan ziyaretçiler için hazırlandı. Helenistik dönemin çokgen örgülü duvarıyla Roma ve Bizans onarımlarını işaret eden bölümler, nehir ağzına yakın bir yerde küçük ve dik akropolde geç dönemlerden kalan yapı kalıntıları, Helenistik temelli ve Roma onarımlı küçük tiyatro benzeri mekanlar, Olympos’un doğusunda, sahilden 300 metre ilerde caretta caretta’ların yumurta bıraktığı muhteşem kumsal ve pek çok bitkinin yaşadığı sahil kumulları ile ünlü Çıralı yerleşimi tur kapsamında gezilip görülebiliyor.

Antalya – Kaleiçi Turu’nda Üç Kapılar, Yivli Minare ve Cumhuriyet Meydanı gibi mekanlar gezilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir