En düşük otel son dakika fiyatları OtelSonDakika’da

Birinci sınıf otellerden alınabilecek en düşük son dakika fiyatlarını sunan ücretsiz iPhone uygulaması OtelSonDakika kullanıma sunuldu.

Birinci sınıf otellerin en düşük son dakika fiyatlarını sunan ücretsiz iPhone uygulaması OtelSonDakika kullanıma sunuldu. Ocak ayında Android versiyonu da yayınlanacak olan uygulama ile üst düzey otellerde en düşük fiyatlarla konaklamak mümkün.

OtelSonDakika, birinci sınıf otellerde keyifli bir gece ya da hafta sonu geçirmek isteyenlerin yanı sıra yerli ve yabancı konuklarına, iş adamlarına, romantik çiftlere, şehirde kalmak durumunda olan misafirlerine ve dostlarına sürpriz bir hediye vermek isteyenlere benzersiz fiyatlar sunuyor.

 

EN İYİ OTELLERİN EN DÜŞÜK FİYATLARI

Türkiye’nin birinci sınıf otellerinde, en düşük fiyatlarla konaklamayı sağlayan OtelSonDakika’nın kullanıcı dostu arayüzü ile otellerin o günkü boş odalarına özel olarak sunulan son dakika fiyatları kolayca görüntülenebiliyor ve satın alınabiliyor. Fiyatların yanı sıra otelin konumu, odaların fotoğrafları ve otelin sunduğu tüm hizmetler de uygulama ile görüntülenebiliyor.

O an bulunulan konuma en yakın otellerin görüntülenebildiği OtelSonDakika’da, kullanıcı dilerse belirli bir bölgeyi seçerek de arama yapabiliyor. Sadece birkaç tıklamayla istenen odanın anında satın alınabildiği uygulama sayesinde, otelin doluluk durumuna göre, kullanıcılar dilerlerse sadece aynı gece için değil, 5 geceye kadar odadan yararlanabiliyorlar.

OtelSonDakika’da yer alan odalar ve fiyatlar düzenli olarak güncellendiği için, uygulamayı her gün kullanmak kullanıcılara önemli avantajlar sağlıyor. Aynı gece için en düşük fiyatlarla konaklamanın yanı sıra otellerin sunduğu paket seçenekleri ile hafta sonu konaklamaları için de kullanılabilen OtelSonDakika, Apple App Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir