NG Güral Sapanca’ya ‘En İyi Spa Oteli’ ödülü

Eşsiz doğasıyla hayallerdeki tatili sunan NG Güral Sapanca Wellness & Convention, SKALITE 2012’de En İyi Spa Oteli kategorisinin birincisi oldu.

NG Güral Sapanca Wellness& Convention, kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. 2011 ve 2012 yıllarında uluslararası geçerliliğe sahip 7 kalite belgesi almaya hak kazanan NG Güral Sapanca, bu yıl ikinci kez SKALITE’de En İyi Spa Oteli kategorisinde ödül sahibi oldu.

NG Güral Sapanca ödülünü 13 Aralık Perşembe akşamı gerçekleştirilen törenle aldı. Kalite, insan kaynakları ve pazarlama konularında yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda SKALITE 2012’de birincilik ödülüne layık görülen NG Güral Sapanca, almış olduğu sertifika ve ödüllerin de teşvikiyle, hedeflediği başarı yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor.

DOĞA İLE İÇ İÇE BİR TATİL ANLAYIŞI

NG Güral Sapanca muhteşem doğası, eşsiz lezzetleri ve spa olanaklarıyla tatil hayallerinin başında yer alıyor. Ayrıca NG Güral Sapanca misafirleri eşsiz doğada enerji toplayıp dinleniyor ve Aliva SPA’nın olanaklarından yararlanabiliyor. NG Güral Sapanca Wellness & Convention, bayram, yılbaşı gibi özel günlerde düzenlediği aktivitelerle de misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir