Bayram Keyfinin Adresi: Güral Sapanca

Ramazan Bayramınızı nasıl geçirmek istersiniz? Huzurlu ve sakin mi, yoksa aktivite ve eğlencelerle dolu dinamik mi? Hangisi olursa olsun, Güral Sapanca Wellness & Convention’da her zevke uygun bir bayram heyecanı yaşanıyor. Muhteşem doğası, eşsiz lezzetleri ve spa olanaklarıyla tatil hayallerinin başında yer alan Güral Sapanca, Ramazan Bayramı’nı unutulmaz kılmaya kararlı.

Arife gününden başlayan eğlenceleri, çocuklara özel programları, enfes lezzetleri ve konsept partileriyle, Güral Sapanca’da bayram bambaşka geçiyor.

Bayram hayallerinizi her ne süslüyorsa, bu yıl Ramazan Bayramı’nda Güral Sapanca Wellness & Convention’da çok daha fazlası var. Muhteşem doğası eşsiz lezzetleri ve spa olanaklarıyla tatil hayallerinin başında gelen Güral Sapanca, arife gününden başlayan programıyla Ramazan Bayramı’nı unutulmaz kılmaya kararlı.

Güral Sapanca, aktivite arayan yetişkinlerin okçuluktan golfe, havuz animasyonlarından sinema gösterilerine, yarışmalardan konsept partilere dolu dolu eğlenmesini sağlarken, çocukları da unutmuyor. Karagöz ve Hacivat gösterilerinden tırmanma duvarına, havuz oyunlarından yüz boyama aktivitesine, olimpik zıp zıp parkur deneyiminden tiyatro gösterilerine, çocukların da özel programlarla unutulmaz bir bayram geçirmesini sağlıyor. Çocuklara özel sağlıklı büfesiyle ve yetişkinlere yönelik enfes lezzetleriyle Güral Sapanca’da bayram bambaşka geçiyor.

Sakin bir bayram hayal eden misafirler ise, Güral Sapanca’nın yemyeşil doğasında enerji toplayıp dinleniyor ya da Aliva SPA’nın olanaklarından yararlanabiliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir