Dekorasyonu yenilenen Kuruçeşme Kahvesi, artık daha konforlu

İstanbul’un özel semtlerinden Kuruçeşme’den adını alan Kuruçeşme Kahvesi, yenilenen dekorasyon ve menüsü ile hizmet vermeyi sürdürüyor. Zengin nargile seçenekleriyle fark oluşturan Kuruçeşme Kahvesi, sabah 9.00’da kahvaltı servisiyle kapılarını açıyor. Sabaha karşı 4.00’e kadar hizmet vermesiyle, boğaz hattında en uzun süre açık kalan mekan özelliği taşıyan Kuruçeşme Kahvesi, bünyesindeki Game Zone ile büyük ve küçüklere değişik oyun seçenekleri sunuyor.

CVK Group iştiraklerinden Kuruçeşme Kahvesi,  yenilenen dekorasyonu ile konforunu,  menüsüne eklenen lezzetlerle de ürün çeşitliliğini artırdı. Merkezi konumu yanında müşterilerine sunduğu otopark ve vale hizmetiyle Kuruçeşme Kahvesi,  müşterilerine ulaşım kolaylığı yaşatıyor. Rahat ve huzurlu bir ortamda lezzetli yiyecekler sunan Kuruçeşme Kahvesi’nin yenilenen menüsünde yer alan damla sakızlı&naneli ve balkabağı milkshake yaz sıcaklarında serin bir alternatif sunuyor.

Tatlılar dahil menüde yer alan tüm ürünlerin kendi mutfaklarında hazırlandığına dikkat çeken Kuruçeşme Kahvesi Genel Müdürü İlhan Zeytun, “Çeşit ve sunduğumuz ürünlerin kalitesine güveniyoruz. İddialı olduğumuz serpme kahvaltımız sabah 9’dan itibaren sunuluyor. Yeni menümüzde yer alan dil balığı kavurma, Kuruçeşme spesiyal salata, taze kalamardan yaptığımız kalamar tempura, Kuruçeşme usulü tava ciğer, kuşkonmazlı risotto, dana pikata özel lezzetlerimiz. Ayrıca fındık lahmacun ve pide çeşitleri tercih edilen lezzetlerimiz. Gül, demirhindibağ, gelincik çeşitlerinin olduğu Osmanlı şerbetleri ile de geleneksel tatları sunuyoruz” diye konuştu.

Boğaza karşı nargile keyfi

Kuruçeşme Kahvesi’nin dikkat çeken özelliklerinden biri de sunduğu nargile çeşitleri…5 tanesi özel olmak üzere tam 40 çeşit nargilenin olduğu mekanda, birkaç farklı aromalı tütünün harmanlanmasıyla elde edilen “Kuruçeşme özel meyve, Arap geceleri, İstanbul geceleri, Osmanlı geceleri ve Lokum” başlıca tatlar arasında. Kuruçeşme Kahvesi Genel Müdürü Zeytun, boğaz kıyısında nargile keyfi yapılan ender mekanlardan biri olduklarının altını çizdi. Kuruçeşme Kahvesi’nin her türlü organizasyon için alternatif sosyal mekânı olduğunu hatırlatan Zeytun,  “Kuruçeşme Kahvesi’nde iş yemekleri, özel kutlamalar, ürün tanıtımları, doğum günü yemekleri, moda ve klip çekimleri gibi farklı etkinliklerin yanı sıra, eğlence öncesi buluşma noktası olarak da hizmet veriyoruz” diye konuştu

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir