10 içmimar, 10 otel odasıyla turizmcileri büyüledi

Turizmin başkenti kabul edilen Antalya’da bu yıl 27. si gerçekleşen Hotel Equipment Fuar alanı içerisinde düzenlenen Hotel Design Show’da 10 içmimar, 10 otel odası ile turizmcileri büyüledi…

Turizmin başkenti kabul edilen Antalya’da bu yıl 27. si gerçekleşen Hotel Equipment Fuar alanı içerisinde Antalya ve Türkiye’de ilki düzenlenen Hotel Design Show, turizm mimarisi konusunda ünlenen 10 içmimarlık ofisini, her biri özgün tasarımlardan oluşan 10 farklı otel odası projesiyle ağırladı. Projem dergisi ve Anfaş’ın organizasyonuyla düzenlenen ‘çiçek’ temalı etkinliğe turizmcilerin ve sektör profesyonellerinin ilgisi yoğun oldu.

firmalardaki tüm kurucu mimarlarx ceos group-artus design tasarım ekibi

yeşimkaraca interior works tasarım ekibi

ÜNLÜ İÇMİMARLIK OFİSLERİNE ÖZEL DAVET GÖNDERİLDİ

Turizm mimarisinde ünlenen ve yaptığı işlerle başta Antalya ve diğer iller olmak üzere Türkiye geneline yayılan çoğu zaman da uluslararası işlere imza atan içmimarlık firmalarına özel davetler gönderildi. Davet edilen 10 içmimarlık firması, daha önce hiçbir yerde uygulanmamış tamamen özgün tasarımlardan oluşan otel odası tasarımlarını uygulamasını başarı ile gerçekleştirdi. 4 gün süren Hotel Equipment Fuarı içerisinde Hotel Design Show katılımcılarının projeleri, yurt dışı tasarım fuarlarını aratmayacak nitelikte gerçekleşti.

x projem dergisi ekibi müzeyyen taşçı ve anfas fuar direktörü arzu yüngül picco mimarlık tasarım ekibi

HER YIL YENİ BİR TEMA

Her yıl yeni bir tema ile sürdürülecek olan Hotel Design Show organizasyonunu başarı ile gerçekleştiren Anfaş Fuarcılık ve Projem dergisi projenin başından itibaren İçmimar Burak Akay önderliğinde otel odalarında ve iç mekanlarında tasarımın ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi.

Uygulamalarda kullanılan yeni malzemeler ise ziyaretçi ve yatırımcıların ilgisini çekti. Etkinlik, Antalya’da fuar turizmine de farklı bir açı kazandırmış ve profesyonellerin tasarımlarıyla yeni trendlere dikkat çekilmesi sağlandı. Fuar katılımcıları ve ziyaretçilerine 4 gün boyunca gerçek bir tasarım şovu yaşatan Hotel Design Show mimarları Anfaş Fuar Direktörü Arzu Yüngül ve Projem dergisi yayın Koordinatörü Müzeyyen Taşçı tarafından özel bir plaketle ödüllendirildi.

picco mimarlık çağrı -ayca verkaya misirlioglu mimarlik cüneyt darı ve tasarım ekibi Mimoza Mimarlık Tasarım ekibi

 KATILIMCI İÇMİMARLIK OFİSLERİ

Mısırlıoğlu Mimarlık / İç Mimar Cüneyt Darı Tuba Soner Design Office / Y. Mimar Tuba Soner Yeşim Karaca Interiors Works / İç mimar Yeşim Karaca Dual Interiors / İç Mimar Mehmet Adsız Detay İç Mimarlık / İç mimar İlker Biner Ceos Group / Artus Design / Mimar Cemil Soyak Mimoza Mimarlık / İçmimar Buket Şanlılar Özcan Picco Architecture / İç mimar Ayça Verkaya Humay In. De. Co. / İçmimar Y. Burak Akay Dipteck / Endüstri Tasarımcısı / Atakan Horasan

Humay inde.İç mimar Burak Akay 0H7A6759

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir