130’dan fazla otel artık LastOda’da

İstanbul’un en gözde otel ve butik otelleri ile 4 ve 5 yıldızlı lüks otelleri uygulamasında bulunduran LastOda, 130’dan fazla oteli kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor.

Avrupa’da yaygın olarak kullanılan mobil rezervasyon uygulamasını Türkiye’de ilk kez hizmete sunan LastOda, IOS işletim sistemine sahip cihazlardan sonra şimdi de Android işletim sistemli tüm akıllı cihazlar için kullanıma sunuldu. Android Market (Google Play) ve AppStore’dan indirilebilen LastOda, hayatın mobil hızını yakalamak isteyen “Lütfen Rahatsiz Ediniz” sloganı ile sesleniyor.

Ramada Ataköy Hotels & Suites, Rixos Pera, Richmond Hotel, Stories Hotels, Best Western Acropol Suites, Fraser Place Anthill, Ramada Istanbul Asia gibi İstanbul’un en gözde butik otelleri ile 4 ve 5 yıldızlı lüks otelleri uygulamasında bulunduran LastOda, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir ve Antalya’da 130’dan fazla oteli kullanıcıları ile buluşturuyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ile herkese akıllı telefonu üzerinden otel seçebilme ayrıcalığı tanıyan LastOda, her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında en uygun çift kişilik oda rezervasyonunu yapabilmenizi sağlıyor.

Şile, Ağva gibi İstanbul’un doğayla buluşma destinasyonlarında değişik alternatifler de sunan LastOda, yılbaşından sonra Uludağ, Sapanca SPA otelleri ile Adalar’da da cazip teklifler sunmaya hazırlanıyor.

LastOda, klasik bir mobil rezervasyon sistemi değil, otellerin son dakika odalarını değerlendirip bu odaları tüm portallardan daha indirimli fiyatlarla müşterisine sunduğu bir sistemdir. LastOda’yı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise son dakika çözümleri üretmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir