Metrosiklet ile Türkiye turuna çıktı

Dünyanın çikolata ile çalışan ilk motosikleti Metrosiklet, 27 Aralık 2012 Perşembe günü İstanbul Şehir Üniversitesi’nden Türkiye turuna çıktı.

Tüketicilere Metrosiklet’i yakından görme ve çeşitli sürprizler ile eğlenceli vakit geçirme şansı veren Metro Enerji Testi 2, yılın ilk haftasonunda Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde olacak

Dünyada çikolata ile çalışan ilk motosikleti üreten Ülker Metro şimdi tüketicilere Metrosiklet’i yakından görme fırsatı veriyor. Metro Enerji Testi 2, Türkiye çapında 11 şehirde 19 alışveriş merkezi ve 14 üniversitede tüketiciler ile buluşacak. İstanbul Şehir Üniversitesi’nden yola çıkan Metrosiklet’in 5-6 Ocak 2013 tarihli haftasonunda durağı Bakırköy’deki Marmara Forum Alışveriş Merkezi olacak.

Metro Enerji Testi 2 tırında ziyaretçilere, Metro çikolatasının insan vücuduna ve Metrosiklet’e nasıl enerji verdiği bir pano üzerinde gösteriliyor. Aynı alanda piroliz reaksiyonu gerçekleştirilerek Metro’daki enerjinin motosikletin kullanacağı özel gaza dönüşümünü sağlayan reaktör ve Metrosiklet sergileniyor.

Ziyaretçiler, Metrosiklet üzerinde fotoğraf çektirme ve anında facebook hesabına ya da e-posta adresine gönderme şansına da sahip oluyor. Özel bir teknikle çekilen fotoğraflar, tüketiciyi Metrosiklet üzerinde Boğaziçi Köprüsü’nden geçerken ya da Çin Seddi üzerinden uçuyor gibi gösteriyor.

Metro çadırında tüketiciler içinde Metro çeşitleri olan otomat makinasından kanca ile ürün yakalayıp enerji kazanacak, ardından Enerjini Göster Makinası’nda enerjilerini test edecek. Belirli bir baremi aşan tüketiciler Metro Enerji Paketi kazanma şansı yakalayacak.

Metrosikleti yakından görmek ve deneyimlemek isteyenler için Metro Enerji Testi 2, Nisan ayı sonuna kadar İstanbul, Bursa, İzmir, Denizli, Ankara, Trabzon, Kayseri, Konya, Antalya, Eskişehir ve Sakarya’da tüketiciler ve öğrencilerle buluşacak. Tırın ziyaret edeceği noktalarla ilgili detaylı bilgi Facebook Ülker Metro sayfasında…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir