23 Nisan’da Odeon Tours’la Anadolu’da Baharı Yaşayın

Tatillerinde kaliteye önem verenlerin doğru tercihi ODEON Tours, 23 Nisan’daki 3 günlük tatil dönemini değerlendirmek isteyen misafirleri için özel kültür turları hazırladı. ODEON Tours’un kültür turları Türkiye’nin sahip olduğu kültürel ve doğal güzellikleri daha da yakından tanımak isteyenleri bekliyor.

 

 

Masmavi bir Likya gezisine yelken açın

Adını tarihi Likya uygarlığından alan ve Muğla yöresine yönelik gerçekleştirilen tur, 20 Nisan’da yola çıkacak. Tur misafirlerini ilk olarak mavinin her tonunun görülebileceği Ölüdeniz’in rahatlatıcı doğası karşılayacak. İki muhteşem tekne turu ile denize olan özlemini giderebilecek olan misafirler bu özel turlarla hem gezebilecek hem de caretta carettaları görebilecek. İki gece otel konaklamalı tur, 339 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Dopdolu Kapadokya turu

19 veya 20 Nisan akşamı yola çıkacak misafirler, peri bacaları arasında dolaşabilir, balonla yöreyi yukarıdan inceleyebilir, yer altı mağaralarının ilgi çekici hikayesini öğrenebilir. Dünyanın sayılı doğal güzelliklerinden olan Kapadokya Yöresi için kültür turu, 339 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleşecek.

Batı Karadeniz turu

23 Nisan tatili, çok da sıcak olmayan bir dönemde gezginlere yeni yerleri keşfetme fırsatı veriyor. Batı Karadeniz Turu’nda; misafirler, hem tarihi Safranbolu evlerini gezebilir, safranlı lokumların tadına bakabilir hem de kendilerini Amasra’nın lezzetli balıkları ve salatalarıyla hazırlanmış karşı konulamaz bir ziyafetin ortasında bulabilir. 21 Nisan’da yola çıkacak, iki gece otel konaklamalı tur 359 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Assos-Ayvalık-Bozcaada’nın yanında Cunda ve Çanakkale 

Kültür turlarının en güzel yönü en iyi rehberleri, en sıcak yol arkadaşlarını, en güzel rotaları, en özel lezzetleri bir araya toplaması. Bu dopdolu turun harika rotası ve zengin programı ile misafirler Cunda’daki nefis lezzetleri, Çanakkale’deki kahramanlıkları ve daha pek çok güzel anıyı unutamayacak.

Bitinya: Geleneksel bir atmosfer eşliğinde Sinop ve Safranbolu

Bitinya turu baharın ılık rüzgârları eşliğinde Sinop, Kastamonu, Safranbolu ve çevresini keşfetmek isteyenler için kaçırılmaz bir fırsat sağlıyor. Tur, Safranbolu’nun Osmanlı’dan kalma, kendine has daracık sokaklarında kaybolmak, dibek kahvesinin yanında meşhur lokumlarının tadına varmak isteyenlere geleneksel bir atmosfer sunuyor.

Galatya: Hititler’in mirasını yerinde yaşamak isteyenlere…

Çorum ve Tokat yöresine keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyen misafirler; dünyanın ilk yazılı anlaşmasını yapan, demokrasiye geçen, kadınların da yönetimde söz hakkı bulunduğu krallığın topraklarını keşfederek, 4 gün boyunca tarihe ve efsanelere doyacak. 2 gece otel konaklamalı turun fiyatı 369 TL’den itibaren sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir