Turizm Sektörü Haliç Hilton’da Buluştu

Amplio Emlak Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu Haliç’teki Hotel Projesi Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel’de ev sahipliği yaparak turizm sektörünün önemli isimlerini ağırladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Tülin Ersöz’ün düzenlediği ve moderatörlüğünü yaptığı turizm sektörünün önemli aktörlerini biraraya getiren “Turizm Platformu” toplantısı, Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel’de düzenlendi.

Haliç’e inandı, Hilton’u getirdi!

Buluşmanın açılış konuşmalarını Hilton Hotel’in yatırımcısı Amplio Yönetim Kurulu Başkanı Alaeddin Babaoğlu ve Turizmden Sorumlu İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasında Alaeddin Babaoğlu, Turizm Platformu üyelerini ağırlamaktan duydukları mutluluğu paylaşırken, Haliç’e inandıklarını ve Hilton markasını Haliç’e getirerek bölgenin değişimine, sosyal gelişimine kattığı yeniliklerden ve  ticari açıdan canlanmasına sağladığı katkılardan bahsetti. Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Hotel’in Genel Müdürü Cemal Hoşgül ise Garden Inn konseptindeki otellerin nitelikli hizmet, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir araya getiren bir yaklaşımının olduğunun önemine değindi.

1955 yılında boğaz manzarası ile konumlanan ve İstanbul’daki ilk uluslararası marka olan Hilton’u, yarım asır sonra Haliç’e getiren Amplio, konuklarına Hilton kalitesi ile Haliç manzarasını sunarak bir ilke imza attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir