29-30 Eylül’de Pegasus’la Golf Turnuvasına!

 Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Pegasus Golf Challenge’ın dördüncüsü, bu yıl 29-30 Eylül 2012 tarihleri arasında Kemer Golf & Country Club’ta gerçekleştirilecek.

Sporun farklı dallarındaki destekleri ile bu sporlara katma değer oluşmayı  hedefleyen Pegasus Hava Yolları, 2009 yılından beri uçmak ve seyahat etmek gibi yaygınlaşmasını istediği Golf sporuna verdiği destek çerçevesinde, bu yıl 4. kez düzenlenen Pegasus Golf Challenge’ta Golf tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor.

2005 yılından itibaren sporun önde gelen destekçilerinden biri olan ve Windsurf, futbol, basketbol gibi farklı sporlara verdiği uzun süreli destek ile sporun vazgeçilmez markaları arasında yer alan Pegasus Hava Yolları, Golf’e verdiği destekle, bu sporun da daha geniş kitlelere hitap eden bir aktivite olması gerektiğinin altını çiziyor.

Bu desteği ile, ülkemizin özellikle Golf turizmi için önemli bir destinasyon olmasına da dikkat çeken Pegasus Hava Yolları, hem yurt dışından ülkemize, hem de yurt içinden İstanbul, Bodrum ve Antalya’daki golf merkezlerine her yıl turist taşıyor.

29 ve 30 Eylül tarihlerinde Kemer Golf & Country Club’ta gerçekleşecek turnuvada, Kadınlar-Erkekler 19-36 Handicap arası ve Kadınlar ve Erkekler 0 – 18 ve altı Handicap kategorilerinde her gün kayıt önceliğine göre 80 kişi ağırlanacak.

Her yıl cemiyet hayatının ve Golf’ün önde gelen isimlerinin yarıştığı Pegasus Golf Challenge,
30 Eylül Pazar günü 16.30’da düzenlenecek ödül töreni ve kokteyl ile sona erecek. Dereceye girenler, Pegasus’dan yurt içi veya yurt dışı ödül bilet kazanacaklar.

Pegasus Hava Yolları Spor Faaliyetleri    

“Uçmak herkesin hakkı” ilkesiyle Türk halkını uçmanın akıllı yolu ile tanıştıran Pegasus Hava Yolları, iç hatları tarifeli uçuşlarına başladığı 2005 yılından itibaren farklı alanlarda da sporun önde gelen destekçilerinden biri oldu. 2006 yılından beri PWA Dünya Windsurf Şampiyonası’nın sponsorluğunu üstlenerek, havacılıktaki dinamizmi windsurfle birleştiren Pegasus Hava Yolları, 2011 yılında da dünyada ilk kez kurulan Pegasus Windsurf Ligi’ne adını verdi. Pegasus Hava Yolları, 2009 yılından beri uçmak ve seyahat etmek gibi yaygınlaşmasını istediği Golf sporunu da her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Pegasus Golf Challenge turnuvası ile desteklemektedir. Sporun farklı dallarındaki destekleri ile bu sporlara katma değer oluşturmaya hedefleyen Pegasus Hava Yolları, Galatasaray Kulübü ile imzaladığı anlaşma sonucu 2010 yılında hizmete giren TT Arena’nın Kuzey Tribünü’ne adını vererek, Pegasus Tribünü’nde futbolseverleri ağırlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir