La Mia Luce” de lezzet dolu ekonomik öğle molası

İstanbul gastronomi yaşamının “şık, lezzetli, keyifli” yeni restoranı La Mia Luce öğle yemekleriniz için beş farkı mönü seçeneği sunuyor. Biribirinden lezzetli ve sağlıklı seçeneklerle keyifli bir damak yolucuğuna çıkmak isteyenlerin öğle yemeklerindeki buluşma noktası olan La Mia Luce lezzetli bir deneyim fırsatı ekonomik fiyatlarla sunuyor. 

Üst düzey damak zevkine hitap eden yemekleri, Türkiye ve dünyadan seçilmiş en kaliteli ürünlerle hazırlanan La Mia Luce’nin öğle mönüleri azla yetinmeyen lezzet tutkunları için  beş farkı seçenek sunuyor. Saat 12:00 ile 16:00 arasında servis edilen öğle mönüsünde Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini bir arada sunan La Mia Luce’nin mönü fiyatları oldukça ekonomik.

La Mia Luce’nin öğle mönülerinin dört tanesinde alternatifli başlangıç ve ana yemeklerden seçebiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz mönüye göre  tatlı veya dondurma, meşrubat veya sıcak içeceklerle yemek keyfinizi taçlandırıyorsunuz. Beşinci mönüde ise diğer mönülere ek olarak iki kadeh şarap veya bira tercih edebiliyorsunuz. La Mia Luce, en lezzetliyi, en iyi sunuş teknikleri ile misafirleriyle buluşturuyor ve geleneksel ve farklı lezzetleri bir arada sunmasıyla öne çıkıyor.

Her gün 09:30-24:00 saatleri arasında hizmet veren La Mia Luce’nin öğle mönüleri servis ve KDV dahil olmak üzere alkol tercih etmiyorsanız kişi başı 44 TL alkollü mönü ise 62 TL ödüyorsunuz. Huzurlu bir atmosferde eşsiz bir yemek deneyimi yaşamak istiyorsanız, zengin set mönüleri, kusursuz servisi ve uygun fiyatları ile La Mia Luce tam size göre.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir